Film o dziewczynce, która za pomocą nadzwyczajnych zdolności odgrywała się na niezbyt miłych dorosłych, którzy zachodzili jej i jej rówieśnikom za skórę, przyciągnął przed ekrany miliony widzów i stał się klasykiem kinematografii. Choć "Matylda" przyniosła aktorce wcielającej się w tytułową bohaterkę, ogromną rozpoznawalność, Mara Wilson, dziś 33-letnia kobieta, zniknęła z show-biznesu. Co takiego stało się w życiu dziecięcej gwiazdy?

Zobacz także: "Kevin sam w domu": Tragiczna historia ojca Kevina. John Heard pochował syna, sam zmarł nagle kilka miesięcy później

Niestety, los, podobnie jak w przypadku odgrywanej przez nią w latach 90. postaci, nie zawsze był dla niej łaskawy. Aktorka przeżyła pasmo tragedii, a ostatecznie, odnalazła się w zupełnie innej roli. Czym dziś zajmuje się Mara Wilson i jak potoczyło się jej życie? Obejrzyjcie wideo i poznajcie historię dziecięcej gwiazdy, którą mogliśmy podziwiać również w takich filmach jak "Pani Doubtfire", czy świątecznym klasyku "Cud na 34. ulicy". 

Kadr z filmu "Matylda"
East News

Więcej na temat film