Jakub Tolak Kaja Paschalska
East News

Pamiętacie Daniela z "Klanu"? Jakub Tolak zrezygnował z kariery aktorskiej i zamieszkał w samochodzie! Czym się obecnie zajmuje?

Jakub Tolak Kaja Paschalska
East News

Jakub Tolak ogromną popularność zyskał dzięki roli w serialu "Klan", gdzie wcielał się się w postać Daniela Rossa, chłopaka zakażonego wirusem HIV. Po wielu kontrowersjach Daniel wyjechał z Polski, a kiedy wrócił do serialu w jego rolę wcielił się Marek Kossakowski. Po tym, jak zakończyła się przygoda Jakuba Tolaka z serialem "Klan" się, aktor zagrał w kilku serialach i reklamach, był też perkusistą w zespole "Forma", a obecnie razem z partnerką Zofią Samsel podróżuje vanem po świecie! Dlaczego Jakub Tolak zdecydował się porzucić aktorstwo?

Czym obecnie zajmuje się Jakub Tolak? 

Przygoda Jakuba Tolaka i Zofii Samsel z kamperem zaczęła się w 2019 roku. To wtedy zdecydowali się zrezygnować z wygodnego mieszkania i ruszyć w podróż vanem, który stał się ich domem. A co sprawiło, że aktor razem z partnerką podjęli tak odważną, jak mogłoby się wydawać, decyzję?

Od dłuższego czasu zadawaliśmy sobie wiele pytań na temat codzienności. Czy styl życia, który proponuje zachodnia cywilizacja, jest rzeczywiście najlepszym, możliwym rozwiązaniem? Czy, mimo wszechobecnych komunikatów o tym, że "wszyscy jesteśmy wyjątkowi i sami wybieramy swoją drogę", rzeczywiście ją wybieramy? Czy może nie zauważamy nawet, kiedy zaczynamy wypełniać role narzucane przez otoczenie? Czy w ogóle mamy wybór? W pewnym momencie uznaliśmy, że jedynym sposobem, aby (być może) znaleźć jakieś odpowiedzi, jest... zacząć ich rzeczywiście szukać - powiedział Jakub Tolak w rozmowie z serwisem natemat.pl.

Obecnie gwiazdor "Klanu" razem ze swoją partnerką podróżują po świecie w swoim vanie, a ze swojej pasji uczynili też źródło dochodu. Wspólnie prowadzą kanał w serwisie YouTube, w  którym opowiadają o swoim życiu, pokazują miejsca, które odwiedzają i mówią o swoich celach. Napisali też książkę "#Vanlife. Dom na kółkach”. 

Naszym celem jest droga i naszym celem jest szukanie siebie - powiedziała w jednym z nagrań na Instagramie partnerka Jakuba Tolaka. 

Tylko spójrzcie na zdjęcia z podróży Jakuba i Zosi! Trzeba przyznać, że ich fotografię zapierają dech w piersiach!

Zobacz także: Pamiętacie Justynę z "Miłości na bogato"? Zniknęła z show-biznesu, a kilka lat temu wyszła za mąż 

 

Para zdecydowała się ze swojej pasji uczynić też pracę i na kanale w serwisie YouTube publikuje swoje podróżnicze relacje. 

 

 

Jakub Tolak z Klanu
East News

Jakub Tolak przez jakiś czas pojawiał się na imprezach i chętnie pozował na ściankach, ale potem zniknął z show-biznesu. 

Jakub Tolak z Klanu
ONS/ AKPA

 

 

Więcej na temat Jakub Tolak
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08