Związki, w których partnerów dzieli kilka lat, a nawet dekad różnicy, niezmiennie wywołują kontrowersje - szczególnie, jeśli dotyczą gwiazd show biznesu. Takie relacje dowodzą jednak, że wiek nie ma znaczenia, gdy w grę w chodzi prawdziwe uczucie. Zobaczcie naszą listę znanych par, które nie patrzą na metrykę.

Reklama

Karol Strasburger i Małgorzata Waremczuk - 37 lat różnicy

Karol Strasburger jest o 37 lat starszy od swojej żony, Małgorzaty Waremczuk. Para pobrała się w 2019 roku i od tamtej pory prezenter jest często pytany w wywiadach o to, czy odczuwa różnicę wieku w małżeństwie.

Takiej obyczajowej różnicy, poglądów na życie, co dobre, co złe to nie czuję takich różnic kompletnie
- przyznał Karol Strasburger w rozmowie z ''Super Expressem''.
imgj91kxM-2f5cc40
ONS

Edward Miszczak i Anna Cieślak - 25 lat różnicy

Edward Miszczak rzadko komentuje swoje życie prywatne, jednak odkąd związał się z 25 lat młodszą Anną Cieślak, pytania o różnice w ich związku nie milkną. Co więcej, para pobrała się w 2022 roku. Podczas prezentacji jednej z ramówek Polsatu, dyrektor programowy stacji odniósł się do komentarzy na ich temat.

Rok temu zawarłem związek małżeński z młodszą o 25 lat Anią Cieślak i ten temat cały czas się dobrze klika. Jednego dnia czytamy o sobie, że będziemy mieć dzieci, drugiego dnia, że nie możemy mieć dzieci
- skomentował Edward Miszczak.
Fot. Damian Klamka/East News, Krakow, 29.04.2022. 15. Mastercard OFF CAMERA Festival w Krakowie. Gala otwarcia. N/z: Edward Miszczak, Anna Cieslak
Damian Klamka/East News

Zobacz także: Edward Miszczak i Anna Cieślak trzymają się za rękę na 30. urodzinach Polsatu [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Antonina Turnau i Marek Kondrat - 39 lat różnicy

Córkę Grzegorza Turnaua i jej męża, Marka Kondrata, dzieli aż 39 lat różnicy. Para pobrała się w 2015 roku i od tamtej pory zdaje się żyć w szczęściu i zgodzie. Antonina Turnau przyznaje, że jak w każdym związku, zdarzają się jej spięcia z partnerem. Podkreśla jednak otwarcie, że różnica wieku nie jest dla niej ogromnym problemem.

Zobacz także
Myślę, że są groźniejsze różnice, na przykład światopoglądowe. Każda relacja wiąże się z ryzykiem, w każdym związku jest potencjał konfliktu, komplikacji, o każdy trzeba dbać
- opowiedziała Antonina Turnau magazynowi ''Fashion Magazine''.
imgIFHI06-027c650

Zobacz także: Roksana Węgiel o walentynkach z Kevinem! "Nasze prezenty przybierają inną niż materialną formę"

Roksana Węgiel i Kevin Mglej - 8 lat różnicy

Relacja 18-letniej Roksany Węgiel i jej o 8 lat starszego partnera, Kevina Mgleja, niezmiennie od ponad roku budzi emocje internautów. Atmosferę podsyca również fakt, że Kevin Mglej ma już dziecko z poprzedniego związku. Widać jednak, że Roksana Węgiel jest szczęśliwa w tej relacji i nowy partner wspiera ją nie tylko na polu zawodowym, ale też prywatnym. Co więcej, w 2023 roku Roxie i Kevin zaręczyli się, a w tym roku planują ślub!

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. (...) Historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami - moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat
- powiedziała wokalistka w rozmowie z Plejada.pl.
imgrtDvMd-27967ad
Instagram/@kevinmglej

Zobacz także: Roksana Węgiel o walentynkach z Kevinem! "Nasze prezenty przybierają inną niż materialną formę"

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska - 27 lat różnicy

W 2021 roku żoną Krzysztofa Ibisza została Joanna Kudzbalska - lekarka i uczestniczka "Top Model". Związek z młodszą o 27 lat ukochaną to dla Krzysztofa Ibisza trzecie małżeństwo. Prezenter patrzy jednak optymistycznie w przyszłość i podkreśla, że różnica wieku nie zmienia nic w ich relacji, a wręcz przeciwnie: wraz z partnerką wiele się od siebie uczą.

Byliśmy w innych momentach życia. Ona na etapie rozglądania się, a ja tak bardzo chciałem się zakochać. Krok po kroku zdobywałem jej miłość, a walka była bardzo przyjemna
- opowiedział Krzysztof Ibisz w wywiadzie dla ''Co Za Tydzień''.
imgQFeYSf-6c5fb8d
VIPHOTO/East News

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska - 22 lata różnicy

Maciej Orłoś zdecydował się potwierdzić związek z młodszą o 22 lata dziennikarką, Pauliną Koziejowską. Od tamtej pory para wydaje się być nierozłączna, chętnie pojawiając się wspólnie na wydarzeniach. W czasie pierwszego wspólnego wywiadu, Maciej Orłoś odniósł się do komentarzy na temat dużej różnicy wieku w relacji. Stwierdził, że nie zaprząta mu to myśli na co dzień.

To wszystko siedzi w głowie. Najważniejsze co jest w naszych głowach. Na co dzień to nie myślę o tym w kategoriach różnicy wieku
- wyznał Maciej Orłoś w rozmowie z ''Dzień Dobry TVN''.
imgqVsL2F-40f490b
Artur Zawadzki/REPORTER

Krzysztof Skiba i Karolina Skiba - 26 lat różnicy

Pod koniec 2022 roku Krzysztof Skiba ujawnił swój związek z młodszą o 26 lat partnerką, Karoliną Kempińską. Muzyk od początku nie ukrywał, że tata jego wybranki jest od niego o rok młodszy. Przyznaje otwarcie, że najważniejsze dla niego jest szczęście i artystyczne inspiracje, a nie różnica w metryce. Miniony rok był dla lidera Big Cyc i jego ukochanej wyjątkowy: para w sierpniu pobrała się!

Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat!
- wyznał Krzysztof Skiba w wywiadzie dla Trójmiejskiej ''Gazety Wyborczej''.

Zobacz także: Krzysztof Skiba pokazał romantyczne kadry z partnerką: "Kąpiel w gorącej balii"

Reklama

Kibicujecie tym związkom? My wszystkim zakochanym życzymy wielu wspólnie spędzonych lat, niezależnie od metryki!

Krzysztof Skiba całujący partnerkę2
Instagram @skibabigcyc
Reklama
Reklama
Reklama