Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk - Dzień Kobiet 2021
Facebook

Ostatnie zdjęcia Krzysztofa Krawczyka. Wzruszające kadry z żoną Ewą, przyjaciółmi oraz fanami

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk - Dzień Kobiet 2021
Facebook

Nie żyje Krzysztof Krawczyk. Legendarny wokalista miał 74 lata. Dziś cała Polska pogrąża się w żałobie po królu muzyki. Tragiczne informacje o śmierci wybitnego muzyka, przekazał jego przyjaciel i menadżer Andrzej Kosmala. 

Pogrążeni w smutku wspominamy ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Muzyk był nie tylko bardzo zżyty ze swoją publicznością, będąc na scenie, ale również pozostawał w stałym kontakcie z nimi za pomocą mediów społecznościowych. Na swoich ostatnich zdjęciach opublikowanych w sieci pozuje ze swoją ukochaną żoną, Ewą, przyjaciółmi i fanami. Zobaczcie ostatnie zdjęcia Krzysztofa Krawczyka. 

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk nie żyje! Jego życie było pełne dramatów: choroba żony, uzależnienie i wypadek samochodowy

Ostatnie zdjęcia Krzysztofa Krawczyka 

Nie żyje Krzysztof Krawczyk - to wiadomość, która w wielkanocny poniedziałek zasmuciła cały kraj. Piosenkarz w ostatnich latach zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi. W ostatnich dniach media obiegła informacja, że muzyk, pomimo przyjęcia szczepionki, zmaga się z koronawirusem i musiał być hospitalizowany. Dwa dni temu, fani odetchnęli z ulga, kiedy pojawiły się informacje, że Krzysztof Krawczyk opuścił szpital. Dobre myśli nie opuszczały również jego ukochanej żony Ewy, która do końca miała nadzieję, że spędzi święta z mężem... W wielkanocny poniedziałek Andrzej Kosmala przekazał tragiczne wieści o śmierci Krzysztofa Krawczyka, żona Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z Onetem zaprzeczyła, że przyczyną śmierci muzyka był koronawirus. 

Krzysztof Krawczyk pozostawał w kontakcie z fanami niemalże do samego końca. Jeszcze zaledwie dobę temu cieszył się na emisję swojego recitalu w Sopocie z 1994 roku na antenie TVP2, a kilka godzin temu na jego oficjalnym koncie na Facebooku pojawił się zapis tego wydarzenia na Youtube. 

Ostatnie oficjalne zdjęcia Krzysztofa Krawczyka pojawiły się 15 grudnia 2019 roku, zostały zrobione podczas finału trasy koncertowej Krzysztofa Krawczyka.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk nie żyje. Wokalista miał 74 lata

Krzysztof Krawczyk ostatnie zdjęcia - finał trasy koncertowej Krzysztofa Krawczyka grudzień 2019
East News

Krzysztof Krawczyk ostatnie zdjęcia - finał trasy koncertowej Krzysztofa Krawczyka grudzień 2019
East News

Kilka zdjęć znalazło się także na jego oficjalnym koncie na Facebooku. Jedno szczególnie niezwykłe z żoną Ewą, z okazji Dnia Kobiet w tym roku. Krzysztof Krawczyk nigdy nie zapominał o święcie kobiet, ale tę jedną kochał szczególnie:

Wszystkiego Najlepszego Kochanym Paniom w dniu ich Święta! Oczywiście życzenia składam na ręce mojej Ewuni!

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk - Dzień Kobiet 2021
Facebook

Wyróżnił również swojego fana Eryka, który napisał o nim pracę dyplomową.

Z Autorem pracy dyplomowej na mój temat Erykiem Priebe. Staramy się z Andrzejem umieścić tak by zmieściła się cała i w kolejności stron 55 ciu...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Czwartek, 25 lutego 2021

10 lutego 2021 roku z najbliższymi świętował również premierę "Być jak Krzysztof Krawczyk". Trudno uwierzyć, że Krzysztofa Krawczyka nie ma już wśród nas... 

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 9 lutego 2021

 

Więcej na temat Krzysztof Krawczyk
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03