Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ostatni wywiad Roberta Leszczyńskiego
Newsy

Robert Leszczyński w ostatnim wywiadzie nawiązał do śmierci: Mam nadzieję, że umrę nim...

Rozmowę przeprowadzono pół roku temu

Dzisiejsza wiadomość o śmierci Roberta Leszczyńskiego zasmuciła wielu fanów muzyki. Dziennikarz uważany był za jednego z najważniejszych w swojej profesji. To on odpowiadał za sukces wielu zespołów, które wspierał podczas festiwali muzycznych.

Wspólnie z Kubą Wojewódzkim wyłowił kilka talentów w programie "Idol". Leszczyński przewidział sukces Ani Dąbrowskiej, od razu typował Monikę Brodkę na artystkę, która zaistnieje po programie, a także zachwycał się Krzysztofem Zalewskim. Późniejsze lata poświęcił na pracę w polityce, podczas wywiadów chętnie jednak wracał do tematu muzyki.

Zobacz: Ostatnie zdjęcie Leszczyńskiego. Takim go zapamiętamy

W ostatniej rozmowie, której udzielił w programie "Na tapecie", Robert nawiązał do swojego wieku i... śmierci:

- Mam nadzieję, że umrę nim się zestarzeję. Dzisiaj jestem panem pod pięćdziesiątkę. Jeszcze większe możliwości przede mną, tyle do napisania...


Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz: Robert Leszczyński z dziećmi na ostatniej imprezieNie żyje Robert Leszczyński


Wspomnienie o Robercie Leszczyńskim:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nie żyje Robert Leszczyński
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Zmarł Robert Leszczyński!
To niestety nie jest żart

Przed chwilą telewizja Polsat poinformowała, że nie żyje Robert Leszczyński . Krytyk muzyczny, dziennikarz "Wprost, organizator Przystanku Woodstock i juror w programie "Idol" zmarł w wieku 48 lat . Na razie nie znane są przyczyny i miejsce śmierci. Telewizja przekazała informację bez podawania jakichkolwiek szczegółów. TVN24 podaje jednak, że najprawdopodobniej była to nierozpoznana cukrzyca. Zobacz: Ostatnie zdjęcie Leszczyńskiego. Takim go zapamiętamy Internauci podali informację w wątpliwość. Niestety stacja potwierdziła, że nie jest to żart z okazji Prima Aprillis . Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom dziennikarza. Przypominamy, że ponad rok temu żona Leszczyńskiego – Alicja Borkowska miała wylew i do tej pory wraca do zdrowia. Para ma wspólnie córkę Vesnę . Zobacz: Gwiazdy wspominają Roberta Leszczyńskiego Zobacz: Robert Leszczyński z dziećmi na ostatniej imprezie

Robert Leszczyński śmierć pogrzeb
ONS
Newsy
Znamy przyczynę śmierci Roberta Leszczyńskiego
Śledztwo w sprawie nie jest jednak zakończone

Robert Leszczyński miał wielu przyjaciół w branży, którzy nie mogą pogodzić się z jego odejściem. W ostatnim programie "Na językach" kilka minut programu poświęciła dziennikarzowi Agnieszka Szulim, która dwa lata temu gościła go w swoim show. Zobacz:  Na Językach: Szulim wspomina Leszczyńskiego: Mam nadzieję, że... Prokuratura miała jednak pewne wątpliwości, co do oficjalnej przyczyny śmierci, jaką miała być niewykryta cukrzyca. Z tego względu wszczęto dochodzenie w tej sprawie. Jak podało radio RMF FM sekcja zwłok wykluczyła, aby doszło do urazu mechanicznego. Jednak na oficjalną przyczynę śmierci trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni. Wstępnie najprawdopodobniej jest to niewydolność wielonarządowa.  Jak zakończy się śledztwo? Zobacz:  Pozycja Palikota w sondażach przed wyborami umacnia się. W najlepszym momencie zawiesił kampanię     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Michał Wiśniewski wybacza Robertowi Leszczyńskiemu
ONS/Akpa
Newsy
Leszczyński wielokrotnie krytykował muzykę Wiśniewskiego. Michał skomentował to w tabloidzie
"Dziś mogę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro..."

Szokująca informacja o śmierci Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła wszystkimi. Przyjaciele dziennikarza wciąż wspominają jego życie, dokonania i we wzruszających słowach żegnają się z nim. Na pogrzebie, który odbył się na warszawskich Powązkach zjawiło się wielu znajomych Leszczyńskiego, którzy nie kryli łez wzruszenia w trakcie ceremonii. Zobacz: Hołownia ze wzruszeniem wspomina pogrzeb Leszczyńskiego. Zacytował słowa matki dziennikarza Nagłe odejście dziennikarza zasmuciło również jego wrogów. Do tego grona z pewnością zaliczany jest Michał Wiśniewski , którego Leszczyński przez wiele lat krytykował za jego utwory i zachowanie. Okazuje się, że Wiśniewski na łamach jednego z tabloidów, w związku z tragicznymi wydarzeniami postanowił ogłosić, że wybacza Robertowi Leszczyńskiego. - Mama Roberta nad trumną powiedziała wszystko. Myślę, że wiele osób jej słowa odebrało pozytywnie . To, że zdecydowała się o tym powiedzieć, świadczy o jej odwadze. Jest to absolutnie wzruszające i piękne - stwierdza w rozmowie z Super Expressem . W moim przypadku nie ma o czym mówić. Już dawno wszystko zostało wybaczone. Są gorsze krzywdy na świecie niż to, co robił Leszczyński. Dziś mogę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro, że Robert nie żyje . Nikomu nie życzę źle. Jak widać to wydarzenie wstrząsnęło wieloma osobami z branży muzycznej. Zobacz: Gwiazdy wspominają Roberta Leszczyńskiego Gwiazdy i uczestnicy "Idola" pożegnali Roberta Leszczyńskiego:  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner