Kto jeszcze pojawił się na konferencji?
WIDEO…
Kulesza, Więckiewicz i Ogrodnik przed galą Orły 2014

Akpa
Kto jeszcze pojawił się na konferencji?
WIDEO…

Akpa
Już 10 marca w Teatrze Narodowym, odbędzie się gala finałowa rozdania prestiżowych nagród filmowych Orły 2014. Wczoraj w Warszawie odbyło się spotkanie z nominowanymi.
Orły uznawane są za odpowiedniki polskich Oscarów. Święto kina co roku przyciąga największe gwiazdy filmu w Polsce - od scenografów po najwybitniejszych aktorów.
Na imprezie pojawili się m.in. Agata Kulsza, która otrzymała nominację za kreację w filmie "Ida", Dawid Ogrodnik za film "Chce się żyć" czy Robert Więckiewicz za "Wałęsę. Człowiek z nadziei".
Zobacz: Orły 2014: Znamy listę nominowanych gwiazd
Za kogo będziecie trzymać kciuki?

fot. dziendobrytvn.pl

fot. dziendobrytvn.pl

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.