Olga Kalicka
1/5
Olga Kalicka

 

Olga Kalicka i jej partner Czarek przeżywają właśnie najszczęśliwsze chwile swojego życia. Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka, które już niedługo przyjdzie na świat. Widać wyraźnie, że oboje nie mogą doczekać się nowych życiowych ról, co Olga Kalicka często podkreśla w swoich postach na Instagramie. 

 

Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do  szkoły, ale już w innej roli. (...) Czekamy na Ciebie. Rodzice - pisała jakiś czas temu aktorka. 

 

Zanim jednak Olga i Czarek przywitają swoje dziecko, para miała inne powody do świętowania. Chłopak aktorki właśnie obchodził swoje 25. urodziny. Olga pokazała zdjęcie z tego wydarzenia, prezentując swojego ukochanego i... wielki brzuszek! Zobaczcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

 

 

Zobacz: Ciężarną Olgę Kalicką ogarnęła przedświąteczna gorączka! Chce zdążyć z zakupami przed porodem?

2/5
Olga Kalicka
Instagram

 

Czarek i Olga są w tym samym wieku. Wcześniej urodziny miała jednak Olga, która pisała na swoim Instagramie z tej okazji:

 

- Niedawno obchodziłam 25. urodziny. Dzięki Niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę. Cuda się zdarzają, a wieloletnia Przyjaźń może przerodzić się w Miłość! ♥️

 

Zobacz: Ciężarna Olga Kalicka z ukochanym na świątecznych zakupach! Poród zbliża się wielkimi krokami ZDJĘCIA 

3/5
Olga Kalicka
Instagram

 

Teraz to Czarek obchodził swoje urodziny - nie zabrakło szampana, wspaniałego tortu i innych ciast. Przede wszystkim jednak partner Olgi mógł świętować swoje urodziny w rodzinnym gronie.

 

Mój @c.nowakk obchodził wczoraj swojego 25. urodziny - napisała Olga.

 

Zobacz: Olga Kalicka pokazała zdjęcia ze swojego baby shower! Brzuszek już ogromny, a sukienka... 

4/5
Olga Kalicka
Instagram

Uwagę zwracał jednak przede wszystkim brzuszek aktorki!

 

Zobacz: Olga Kalicka z ogromnym ciążowym brzuszkiem na finale "World of Dance - Polska"

5/5
Olga Kalicka

Nie da się już ukryć, że Olga Kalicka lada chwila zostanie mamą. Już wiadomo, że urodzi synka.

 

Zobacz: Ciężarna Olga Kalicka w cekinach, a może Małgorzata Rozenek w dresie z Kubusiem Puchatkiem? Wybierz najlepszą stylizację tygodnia!

Więcej na temat Olga Kalicka