Olga Kalicka z synem

W dniu swoich 26. urodzin Olga Kalicka wyprawiły chrzciny swojego synka, Aleksa. Gwiazda "rodzinki.pl" na Instagramie pokazała kilka zdjęć z tej pięknej uroczystości, która odbyła się w jednym z warszawskich kościołów. Następnie cała rodzina udała się do modnej knajpy w centrum stolicy. Zobaczcie sami! 

1/4
Olga Kalicka ochrzciła syna!

Olga Kalicka i jej partner Cezary Nowak zostali rodzicami w styczniu 2019 roku. Z chrzcinami Aleksego poczekali jednak do urodzin aktorki, które wypadają 4 sierpnia. 

Świętować urodziny w takim gronie to wielka radość, tym bardziej, że dziś Aleksy też miał swoje święto - chrzciny. 🙏🏼😇 Było rodzinnie, pysznie i wzruszająco - napisała gwiazda na Instagramie. 

2/4
Olga Kalicka ochrzciła syna!

Na tę okazję Olga Kalicka wybrała piękną, białą sukienkę z rozcięciem i prześwitami. Na Instagramie pojawiły się nie tylko gratulacje z okazji chrzcin, ale również życzenia urodzinowe. Od rodziny Olga otrzymała mnóstwo kwiatów. Na pewno zapamięta ten dzień na długo! 

 

3/4
Olga Kalicka ochrzciła syna!

Olga Kalicka dość szybko wróciła do pracy po porodzie, choć na plany zawsze zabiera ze sobą synka. Jeśli nie może, co zdarza się bardzo rzadko, o pomoc prosi najbliższych. Niedawno pojawiła się na planie 15. sezonu "rodzinki.pl". Będziecie oglądać?

4/4
Olga Kalicka ochrzciła syna!

Kiedy Olga pochwaliła się fotkami z chrzcin, niektórzy zaczęli zastanawiać się, kiedy aktorka weźmie ślub z partnerem, Cezarym Nowakiem, z którym żyje w nieformalnym związku. Gwiazda nie lubi odpowiadać na takie pytanie. Nam udało się jednak dowiedzieć, że zakochani rzeczywiście, planują ślub, ale odbędzie się nie wcześniej niż w 2020 roku, najpewniej również w sierpniu. 

 

Więcej na temat Olga Kalicka