Olga Frycz urodziła, pokazała córeczkę Olga Frycz Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek
Olga Frycz urodziła, pokazała córeczkę
Instagram
Słodkie!
1/3
Olga Frycz urodziła, pokazała córeczkę
Instagram

 

Dziś od rana cieszymy się razem z Olgą Frycz i jej rodziną z cudownej wiadomości. Aktorka została mamą - o czym pierwsza poinformowała Joanna Jędrzejczyk. Teraz Frycz pokazała zdjęcie ze szpitala, dziękując za opiekę w tym ważnym i trydnym dla każdej mamy momencie. Jej pierwsza córeczka przyszła na świat w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny.

Przy okazji, z wpisu na Instagramie dowiedzieliśmy się również jak ma na imię maleństwo. Zobaczcie, co napisała aktorka oraz zdjęcia z córeczką w całej okazałości!

 

Czytaj też: Kim jest partner Olgi Frycz? Grzegorz Sobieszek to BARDZO ciekawa postać!

2/3
Olga Frycz
Instagram

 

Olga Frycz pokazała dzisiaj piękne zdjęcie ze szpitala. Widzimy na nim szczęśliwą mamę oraz słodkie maleństwo.

Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny - napisała gwiazda.

Podziękowała za wspaniałą opiekę położniczą oraz dla swojej lekarki prowadzącej za... "przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród". 

Olga jest szczęśliwa i tego nie ukrywa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny. Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród. Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 @xgriszkax 💕🌸🌷💕Dziękuję Zuzi @_zussska_ 💕🌸💕 i mojej kochanej Mamie 💕🌸💕

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 

Zobacz także: Olga Frycz chce podarować córeczce wyjątkowy prezent. Nauczy ją w ten sposób tolerancji

3/3
Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

 

Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam - kończy swój pierwszy wpis po porodzie Olga Frycz.

A pod jej słowami natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń, do których przyłacza się cała nasza redakcja!

Więcej na temat Olga Frycz dzieci gwiazd