Instagram
1/5
Instagram

 

Olga Frycz jeszcze nigdy nie była tak zakochana! Aktorka aż promienieje! Od kilku lat u jej boku jest przystojny sportowiec, Grzegorz Sobieszek. Niedawno para wprowadziła się do ich pierwszego wspólnego domu. A już niedługo ich rodzinka powiększy się! Olga Frycz spodziewa się bowiem dziecka! 

 

Zobacz także: Olga Frycz nie znosiła swojej bohaterki z "M jak miłość"! "Flaki z olejem"

 

Olga Frycz ogłosiła tę nowinę na swoim Instagramie. A w jaki sposób przekazała tę informację partnerowi, który przebywał wtedy na wyjeździe? I przede wszystkim kim jest Grzegorz Sobieszek? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Hejt na ciężarną Olgę Frycz za wpisy reklamowe. Odpowiedziała!

2/5
Instagram

 

Grzegorz Sobieszek to znany sportowiec, który założył w Warszawie popularną szkołę sztuk walki. To właśnie tam poznał uroczą Olgę Frycz, która chciała popracować nieco nad formą.

 

- Muay thai trenuję od dwóch lat. Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze (śmiech). Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu - mówiła jeszcze niedawno Olga Frycz w wywiadzie dla "Flesza"

 

Sport to nie jedyna rzecz, która połączyła Grzegorza Sobieszka i Olgę Frycz. Co jeszcze zbliżyło ich do siebie? Zobacz kolejny slajd!

3/5
Olga Frycz z partnerem

 

Jakby tego było mało, Olgę i Grzegorza połączył także... wegetarianizm! Oboje nie jedzą mięsa i bardzo sobie to chwalą!

4/5
afeos

 

Olgę Frycz i jej partnera połączyła także miłość do zwierząt. Oboje adoptowali urocze psiaki, które mieszkają teraz razem z nimi. Grzegorz Sobieszek i Olga Frycz znani są także z pomocy potrzebującym. Zimą - przy wsparciu Joanny Jędrzejczyk - wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka. Wspólnymi siłami skompletowali paczki dla najbiedniejszych rodzin. Dzięki nim ich święta były niezapomniane!

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek niebawem sami przekonają się, jak ważne jest, aby dzieciom nie brakowało niczego. Para spodziewa się bowiem swojej pierwszej pociechy! W jaki sposób aktorka zakomunikowała swojemu partnerowi, że jest w ciąży? Odpowiedź na następnej stronie!

5/5
Olga Frycz
Instagram

 

Gdy Olga Frycz dowiedziała się, że jest w ciąży, jej partner przebywał właśnie na wyjeździe. Aktorka długo zastanawiała się, w jaki sposób przekazać mu tę radosną nowinę.

 

- Wpisałam w Google: "Jak powiedzieć mężczyźnie, że zostanie ojcem?". Rozbawiły mnie absurdalne receptury (...). Poczekałam, aż wróci, i zrobiłam to zwyczajnie. Zareagował tak, jak się spodziewałam – spokojnie - wspomina Olga Frycz w rozmowie z "Pani".

 

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! 

Więcej na temat Olga Frycz