Olga Bołądź opowiedziała o trudach macierzyństwa
ONS

Olga Bołądź opowiedziała o trudach macierzyństwa: Byłam kompletnie wycieńczona

Olga Bołądź opowiedziała o trudach macierzyństwa
ONS

Dwa lata temu na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Olgi Bołądź. Aktorka która została wówczas mamą Bruna, musiała na jakiś czas zrezygnować z pracy i całkowicie poświęcić się macierzyństwu. Dziś Bołądź znowu występuje, a jej role w filmach i serialach wzbudzają ogromne emocje. Olga za każdym razem robi wszystko, aby wczuć się w graną postać dlatego kiedy zdecydowała się zagrać w filmie "Służby specjalne" bez wahania zgoliła włosy. Zobacz: Wulgarna Olga Bołądź w nowym filmie. To dla tej roli zgoliła włosy [WIDEO]


Dzisiaj kiedy Olga Bołądź jest uznawana za jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia zaczynają się pojawiać pytania, czy chciałaby znowu zrobić sobie przerwę i powiększyć swoją rodzinę. Gwiazda w rozmowie z magazynem Pani zdradziła, że w tej chwili nie planuje drugiego dziecka oraz opowiedziała o trudach macierzyństwa.


- Na razie nie planuje. Kocham dzieci, kocham być mamą, chociaż moim zdaniem za mało pisze się o tym, że macierzyństwo bywa też ciężkie, początki są trudne. Byłam kompletnie wycieńczona, bo Bruno potrafił budzić się dwadzieścia razy w ciągu nocy- przyznała Bołądź, która nie ukrywa, że zdecyduje się na kolejną ciążę pod pewnym warunkiem. Wtedy, gdy będę mieć spokój i pewność, że mnie zwyczajnie stać na to, żeby przez jakiś czas nie pracować, że będzie do czego wracać. Krążą legendy na temat zarobków aktorów, ale to nie wygląda tak różowo.


Jesteście zaskoczeni?

Zobacz na Polki.pl: Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski zamieszkali razem!

Więcej na temat Olga Bołądź
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30