Olga Bołądź w nowym filmie
youtube
Newsy

Wulgarna Olga Bołądź w nowym filmie. To dla tej roli zgoliła włosy [WIDEO]

Sporo w nim mocnych scen


Olga Bołądź niedawno zmieniła swój wizerunek - pozbyła się długich włosów i mocno zadbała o sylwetkę. Wszystko dla roli agentki w filmie "Służby specjalne" - jej postać to jedna z najważniejszych w całej fabule. Pierwszy raz nową sylwetkę Bołądź mogliśmy podziwiać na okładce jednego z magazynów - największe wrażenie zrobił na nas jej umięśniony brzuch. Przypomnijmy: Odmieniona Bołądź na okładce magazynu. Pokazała imponująco płaski brzuch 

Film z Olgą już wkrótce trafi na ekrany kin, teraz natomiast możemy zobaczyć przedsmak tego co nas czeka. Oglądając zwiastun nie mamy wątpliwości, że będzie to naprawdę mocne kino jakiego już dawno nie było w naszym kraju. Postać Bołądź jest niezwykle wyrazista i bardzo wulgarna. Możecie to ocenić oglądając powyższe wideo. Jest wiarygodna w tej roli?

Zobacz: To nie żart. Olga Bołądź wygląda jak mężczyzna Męska Olga Bołądź:

Olga Bołądź na okładce kwietniowego numeru Shape. Nowa fryzura Olgi Bołądź. Olga Bołądź w krótkich włosach
SHAPE
Newsy
Odmieniona Bołądź na okładce magazynu. Pokazała imponująco płaski brzuch
Seksowna nawet w krótkich włosach

Olga Bołądź to jedna z najciekawszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda do niedawna rzadko pojawiała się na imprezach branżowych skupiając się raczej na sprawach zawodowych. Kilka tygodni temu wszystko zmieniło się za sprawą niesamowitej metamorfozy, której się poddała. Aktorka zdecydowała się ściąć swoje długie włosy i zadbać o sylwetkę. Zrobiła to dla roli w nowym filmie sensacyjnym, gdzie zagra agentkę służb specjalnych. Przypomnijmy: Olga Bołądź zmieniła fryzurę. Wiemy dlaczego Nowym wizerunkiem Bołądź postanowiła pochwalić się na okładce kwietniowego numeru "SHAPE". W rozmowie z magazynem pochwaliła się, co musiała zrobić, żeby osiągnąć idealną figurę. Zdradziła też, jak wielką metamorfozę - nie tylko zewnętrzną - przeszła w związku z przygotowaniami do produkcji. Naszym zdaniem Olga prezentuje się teraz fantastycznie. Widać, że zmiana fryzury pozytywnie na nią wpłynęła. Zobacz: Olga Bołądź znowu zakochana? Olga Bołądź pierwszy raz na salonach w nowej fryzurze:

Olga Bołądź na okładce HOT Moda
ONS
Newsy
Mokra Bołądź na okładce magazynu. Chwali się bardzo płaskim brzuchem
Aktorka pokazała trochę ciała

Olga Bołądź jakiś czas temu specjalnie dla roli zdecydowała się na odważną przemianę. Aktorka postanowiła ściąć swoje włosy na krótko. Wydawać by się mogło, że gwiazda straci na kobiecości. Nic bardziej mylnego - Olga zachwyca nowym wizerunkiem, gdziekolwiek się nie pojawi. Przypomnijmy:  Bołądź pierwszy raz na salonach po ogoleniu głowy. Odsłoniła brzuch Gwiazda może pochwalić się również seksownym ciałem, które coraz chętniej pokazuje. Niedawno również trafiła na okładkę nowego numeru "HOT Moda" . Mokra Olga pozuje w basenie, a największą uwagę przyciąga jej płaski brzuch . W rozmowie z pismem Bołądź opowie o swoim eksperymentach z modą. Aktorka znów udowodniła, że nawet z krótkimi włosami można wyglądać naprawdę kobieco i seksownie.  A jak wam się podoba w takim wydaniu? Zobacz:  Wulgarna Olga Bołądź w nowym filmie. To dla tej roli zgoliła włosy Olga Bołądź w krótkich włosach na planie filmu: 

Maria Peszek obcięła włosy. Nowa fryzura Marii Peszek. Maria Peszek ogoliła głowę. Maria Peszek z krótkimi włosami
ONS
Newsy
Maria Peszek szaleje z fryzurą. Tym razem poszła na całość
Oszpeciła się?

Metamorfozy gwiazd zawsze wywołują wiele emocji. Tym bardziej jeśli polscy aktorzy czy muzycy decydują się na poważne zmiany, chociażby fryzur. Ostatnio, Olga Bołądź , na potrzeby nowej roli w filmie, postanowiła ogolić głowę! Efekt zaskoczył wszystkich, choć taka decyzja nie odebrała jej ani trochę seksapilu. Przypomnijmy: Odmieniona Bołądź na okładce magazynu. Pokazała imponująco płaski brzuch Podobną metamorfozę przeszła teraz Maria Peszek . Znana z szalonych stylizacji wokalistka, która jeśli już pojawia się na imprezach, stara się zaszokować wszystkich oryginalną fryzurą, tym raz poszła na całość. Zdecydowała się ogolić włosy, a swoją przemianą pochwaliła się na Facebooku. Znając Marię, możemy spodziewać się, że takie drastyczne cięcie ma swoje uzasadnienie artystyczne, ale kto jak kto, ona potrafi się wybronić nawet w takim wydaniu. A wam jak się podoba? Zobacz:  Zaskakująca przeszłość Peszek: Wychowywali mnie geje Maria Peszek i inni na rozdaniu Paszportów Polityki:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner