Mamy ZDJĘCIA z awantury!
1/5

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański rok temu po raz pierwszy ogłosili, że są parą. Na premierze filmu "Volta" pozowali do zdjęć, trzymając się za ręce. Ich związek nabrał tempa. Szybko się zaręczyli i podjęli decyzję o zakupie wspólnego mieszkania.

 

Zobacz: Olga Bołądź i Sebastian Fabijański kupują pierwsze wspólne mieszkanie! Będzie kosztowało fortunę

 

Ich relacja jest bardzo burzliwa. Zakochani mają ogniste temperamenty, a to niestety było widać podczas ostatniej kłótni. Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zostali przyłapani przez fotoreporterów w czasie kłótni. Tym razem nie było uścisków, całusów i czułych gestów. Awantura wyglądała poważnie! Co się stało?

Zobaczcie kolejny slajd.

2/5

Kilka dni temu Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zostali przyłapani przez paparazzi w okolicach Parku Łazienkowskiego w Warszawie. Na zdjęciach nie zobaczycie jednak jak spacerują... Na miejscu rozegrał się prawdziwy dramat. 

3/5

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański pokłócili się na oczach przechodniów i wcale się z tym nie kryli. Krzyczeli i mocno gestykulowali. O co poszło? 

4/5

Jaki był finał? Z daleka było czuć napiętą atmosferę, ale na szczęście aktorzy poszli po rozum do głowy. Ich miłosna sielanka będzie trwała! Przekonajcie się na kolejnym slajdzie. 

5/5

Po kilku minutach krzyki ucichły. Zakochani przytulili się do siebie i pogodzili się, a wszystko oczywiście zostało uwiecznione na zdjęciach. Gdy emocje opadły każdy wsiadł od swojego samochodu i odjechał, ale już z uśmiechem na twarzy. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :)