Olek szantażowany w M jak miłość
Instagram
Newsy

Olek w "M jak miłość" pomoże Olewiczowi po tragicznym wypadku?! Czego zażąda w zamian?

Tragiczny wypadek Olewicza zmusi go do poproszenia Olka o pomoc. Czy lekarz pomoże uratować żonę szantażysty?

W „M jak miłość” ciąg dalszy dramatycznej sytuacji Olka! W 1475. odcinku, który zobaczymy 3 grudnia, Olewicz wraz z żoną będą mieli wypadek samochodowy. Stan kobiety będzie ciężki, a wtedy Olewicz stanie przed trudną decyzją: czy poprosić Olka o pomoc? Czy lekarz w zamian za uratowanie kobiety zażąda nagrania z nocy, kiedy zakopał zwłoki Artura?

Jak gwiazdy "M jak miłość" będą wyglądać na starość? Zobacz!

Wypadek samochodowy Olewicza w "M jak miłość"!

Olewicz ma plan, aby szantażem wymusić na Olku leczenie jego żony. Zabierze chorą kobietę do Warszawy, ale będą mieli wypadek samochodowy. Stan kobiety będzie bardzo ciężki. Co więcej pojawi się ryzyko, że zostanie sparaliżowana. W tej sytuacji Olewicz nie będzie miał wyjścia i poprosi Olka o pomoc. Młody lekarz ostatecznie zdecyduje się leczyć kobietę, ale nie ma pojęcia, że kilka godzin wcześniej jego szantażysta zadzwonił na policję. Zdążył wydać Chodakowskiego? O tym przekonamy się już wkrótce.

Olek uratuje żonę Olewicza?

Tymczasem na szpitalnym korytarzu Olewicz dowie się od innych pacjentów, że Olek Chodakowski jest świetnym specjalistą i tylko on może uratować jego żonę. Czy w tej sytuacji szantażysta zdecyduje się przekazać Chodakowskiemu nagranie, jeśli lekarzowi uda się uratować jego żonę?

Zobacz także: Nina w "M jak miłość" poroni! Ukryje stratę dziecka przed Leszkiem?

Olek jest przerażony, że Olewicz na stałe pojawił się w jego życiu

Olek M jak miłość

Agnieszka jest coraz bliżej odkrycia sekretu Olka!

Olek Agnieszka M jak miłość

Zobacz także
Wokalistka MjM

Popularna wokalistka wystąpi w "M jak miłość"! Kogo zagra?

M jak miłość Leszek Krajewski

Marcin i Leszek w "M jak miłość" będą skłóceni!? Od czego zacznie się ich konflikt?

 

Iga Kreft z M jak miłość
Newsy
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu

Dziś, czyli 4 listopada 2019 roku, mija dokładnie 19 lat od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość". Trudno w to uwierzyć, ale uwielbiany przez widzów serial zadebiutował na antenie Telewizyjnej Dwójki dokładnie 19 lat temu. I chociaż na początku nawet aktorzy podejrzewali, że "M jak miłość" zniknie już po pierwszym sezonie, to dziś fani nie wyobrażają sobie, że serial mógłby się zakończyć. "M jak Miłość" to dziś jeden z największych hitów, który wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory. A czy pamiętacie, jak na samym początku wyglądały największe gwiazdy "M jak miłość"? Niektórzy bardzo się zmienili przez ostatnie 19 lat! Zobaczcie sami!  

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Olek uratuje żonę szantażysty! Zaskakujący zwrot akcji
Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" uwolni się od szantażysty? Młody lekarz uratuje życie żony Olewicza (Tomasz Dedek) i skończy się jego koszmar?

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" uwolni się od szantażysty? Młody lekarz uratuje życie żony Olewicza (Tomasz Dedek) i skończy się jego koszmar? W ostatnich odcinkach serialu emitowanego na antenie Telewizyjnej Dwójki dzieje się naprawdę sporo! Niestety, po śmierci Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) życie Olka zmieniło się w prawdziwy koszmar. Okazało się bowiem, że ktoś nagrał, jak młody lekarz zakopuje w lesie zwłoki Skalskiego. Teraz świadek tej tragicznej historii szantażuje Olka- Olewicz zażądał 100 tysięcy złotych za milczenie w tej sprawie. Czy wkrótce Chodakowski uwolni się od szantażysty? W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji! Szantażysta odpuści Olkowi? Jak informuje portal superseriale.se.pl już wkrótce dojdzie do sytuacji, która odmieni losy Chodakowskiego! Okazuje się bowiem, że w 1477. odcinku "M jak miłość" Olewicz i jego żona w drodze do Warszawy wezmą udział w poważnym wypadku samochodowym, w wyniku którego kobiecie będzie grozić paraliż! Zrozpaczony Olewicz będzie błagał Olka o pomoc! Młody lekarz nie odmówi i pomoże żonie szantażysty. Co ciekawe, podczas wizyty w szpitalu Olewicz w rozmowie z jednym z pacjentów usłyszy, że Chodakowski jest świetnym specjalistą i ma szczęście, że to właśnie on zajmuje się jego ukochaną żoną. Według doniesień portalu ta sytuacja zmieni nastawienie Olewicza do Olka Chodakowskiego. Mężczyzna będzie mu bardzo wdzięczny za pomoc, ale czy przestanie go szantażować? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Fanom serialu przypominamy, że 1477 odcinek "Mjm" zostanie wyemitowany 10 grudnia. Będziecie oglądać? Zobacz także:  M jak miłość: Janek umrze na oczach Uli? Dramatyczne chwile w serialu TVP! Olek pomoże żonie...

M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Olewicz to groźny przestępca! Wyzna prawdę Olkowi i uratuje go przed więzieniem?
"M jak miłość": Olewicz to groźny przestępca! Wyzna prawdę Olkowi i uratuje go przed więzieniem?

Wielkie emocje i zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"! Okazuje się, że Olewicz (Tomasz Dedek) skrywa mroczną tajemnicę, która wkrótce wyjdzie na jaw! Szantażysta Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel) opowie młodemu lekarzowi o swojej przeszłości i... uratuje go przed więzieniem? W najnowszych odcinkach serialu TVP Olewicz nie będzie ukrywał wdzięczności za uratowanie żony, dlatego kiedy zrozumie, że Olek może mieć poważne problemy za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) zrobi wszystko, żeby mu pomóc! Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Olewicz wyzna prawdę Chodakowskiemu Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1489 odcinku "M jak miłość" dojdzie do poważnej rozmowy Olka z Olewiczem. Sznatażysta po raz kolejny będzie chciał podziekować młodemu lekarzowi za uratowanie zdrowia jego ukochanej żony. Kiedy Olewicz zobaczy, jak kobieta porusza się dzięki operacji przeprowadzonej przez Chodakowskiego zdecyduje się na szczere wyznanie.  - Mam sporo na sumieniu. Robiłem różne lewe interesy- powie skruszony Olewicz. Kiedyś nawet inaczej się nazywałem! Kiedy wyszedłem z więzienia, wszyscy się ode mnie odwrócili!- doda szantażysta Olka.  Olewicz przyzna, że w trudnych chwilach mógł liczyć tylko na swoją żonę, która dziś jest dla niego najważniejszą osobą na świecie. Teraz kiedy kobieta wróciła do zdrowia dzięki Chodakowskiemy Olewicz postanowi mu pomóc i zapewni, że się mu odwdzięczy.  - Mnie niczego nie potrzeba. Może poza świętym spokojem. Ale tego pan nie jest w stanie mi zagwarantować - odpowie mu zaskoczony lekarz.  - I tu się pan myli, panie doktorze, i tu się pan myli- powie Olewicz kiedy lekarz od niego odejdzie.  W 1489 odcinku Olewicz spełni swoją obietnicę! W nocy Olewicz wybierze się do lasu...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner