Olek szantażowany w M jak miłość
Instagram

Olek w "M jak miłość" pomoże Olewiczowi po tragicznym wypadku?! Czego zażąda w zamian?

Olek szantażowany w M jak miłość
Instagram

W „M jak miłość” ciąg dalszy dramatycznej sytuacji Olka! W 1475. odcinku, który zobaczymy 3 grudnia, Olewicz wraz z żoną będą mieli wypadek samochodowy. Stan kobiety będzie ciężki, a wtedy Olewicz stanie przed trudną decyzją: czy poprosić Olka o pomoc? Czy lekarz w zamian za uratowanie kobiety zażąda nagrania z nocy, kiedy zakopał zwłoki Artura?

Wypadek samochodowy Olewicza w "M jak miłość"!

Olewicz ma plan, aby szantażem wymusić na Olku leczenie jego żony. Zabierze chorą kobietę do Warszawy, ale będą mieli wypadek samochodowy. Stan kobiety będzie bardzo ciężki. Co więcej pojawi się ryzyko, że zostanie sparaliżowana. W tej sytuacji Olewicz nie będzie miał wyjścia i poprosi Olka o pomoc. Młody lekarz ostatecznie zdecyduje się leczyć kobietę, ale nie ma pojęcia, że kilka godzin wcześniej jego szantażysta zadzwonił na policję. Zdążył wydać Chodakowskiego? O tym przekonamy się już wkrótce.

Olek uratuje żonę Olewicza?

Tymczasem na szpitalnym korytarzu Olewicz dowie się od innych pacjentów, że Olek Chodakowski jest świetnym specjalistą i tylko on może uratować jego żonę. Czy w tej sytuacji szantażysta zdecyduje się przekazać Chodakowskiemu nagranie, jeśli lekarzowi uda się uratować jego żonę?

Zobacz także: Nina w "M jak miłość" poroni! Ukryje stratę dziecka przed Leszkiem?

Olek jest przerażony, że Olewicz na stałe pojawił się w jego życiu

Olek M jak miłość

Agnieszka jest coraz bliżej odkrycia sekretu Olka!

Olek Agnieszka M jak miłość

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30