Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z mężem
ONS/Instagram

Ola Kwaśniewska: „Po ślubie była wolnoamerykanka". Zdradza, dlaczego... uciekła z showbiznesu

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z mężem
ONS/Instagram

Aleksandra Kwaśniewska jakiś czas temu wycofała się z show-biznesu. Jak się okazuje, zrobiła to celowo! Powód? Od czerwonego dywanu zdecydowanie bardziej woli podróże. Dziennikarka opowiedziała o swoich światowych wojażach w wywiadzie dla magazynu "Party" i zdradziła, jaką cenę zapłaciła za znane nazwisko. Czy popularność przestała być wreszcie dla córki prezydenta dokuczliwa?

Nie śmiem narzekać na coś, o czym tak wielu marzy. Ale cieszę się, że w końcu wypracowaliśmy sobie z Kubą medialny spokój. Konsekwentnie unikamy wspólnych publicznych wyjść i nie opowiadamy o naszym związku w wywiadach. Dwa razy w ciągu dwóch lat zdarzyło mi się wrzucić nasze zdjęcia na Instagram. Postawiliśmy granicę, którą dziennikarze już wyczuwają i starają się nie przekraczać. Bo po ślubie była wolnoamerykanka. Zadawano mi pytania tak intymne, że zamierałam z wrażenia - wyznała "Party" Aleksandra.

Aleksandra Kwaśniewska, która od roku prowadzi swój profil podróżniczy Lets.go.everywhere na Instagramie zdradziła też, że letnie miesiące najchętniej spędza w... Polsce - razem z rodzicami w ich domku nad jeziorem. Jak wyglądają wspólne wakacje państwa Kwaśniewskich? Jak się okazuje, wypoczywają podobnie, jak setki innych Polaków! (Zobacz: Sposoby na aktywny wypoczynek w wakacje)

W ostatnich latach pokochałam Mazury, gdzie nadrabiam rodzinne zaległości. Wypływamy na jezioro, podziwiamy czaple, kormorany i żurawie. Wstajemy "z kurami" i chodzimy na długie spacery z psami. No i oczywiście gotujemy na potęgę. Każdy ma jakąś specjalizację. Ja obstawiam głównie kuchnię włoską, z wyłączeniem pizzy, której mistrzem jest tata. Zawsze mówi, że cały sekret tkwi w konsystencji ciasta, które powinno być jak kobieca pierś (śmiech). Mama z kolei robi najlepsze zupy świata. Nadganiamy czas, którego tak często brakuje nam w Warszawie - mówi Kwaśniewska. 

Jesteś ciekaw, kiedy Aleksandra Kwaśniewska stanęła oko w oko ze śmiercią i co robiła na "wymiotnym roller coasterze"? Przeczytaj wywiad z dziennikarką w nowym "Party"!

 

ZOBACZ: Aleksandra Kwaśniewska otwiera nowy biznes! Tylko nam zdradziła, co teraz będzie robić!

 

Największym hobby Aleksandry Kwaśniewskiej są podróże.

Aleksandra Kwaśniewska

 

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach strzegą swojej prywatności.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach nagrali piosenkę
East News

Uchodzą za świetnie dobraną parę!

Aleksandra Kwaśniewska całuje Kubę Badacha

 

 

 

Więcej na temat Aleksandra Kwaśniewska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22