Kinga Rusin o pechu Mariusza Trelińskiego
ONS
Newsy

Wielki pech Trelińskiego i Herbuś w USA. Ubolewa nad tym sama Rusin

To miało być wielkie wydarzenie

Od kilku tygodni Edyta Herbuś chwali się swoim życiem w Nowym Jorku. To tam jej partner, słynny na całym świecie reżyser, Mariusz Treliński miał wystawić premierowo operę w najsłynniejszej operze na świecie w Nowym Jorku - "Metropolitan Opera". Przypomnijmy: Herbuś wiązała duże nadzieje z karierą za granicą. Pierwsze recenzje są bezlitosne

Specjalnie na to wydarzenie do Nowego Jorku pojechała Kinga Rusin. Dziennikarka jest zachwycona faktem, że Mariusz jest pierwszym reżyserem, który wystawi swoją operę w tym prestiżowym miejscu. Niestety, z powodu fatalnej pogody wczorajsze premiera została odwołana. Dyrektor powiedział jej, że to drugi taki przypadek w historii "Metropolitan Opery":

Z powodu burzy śnieżnej odwołano w Nowym Jorku dzisiejszą premierę Jolanty/Zamku Sinobrodego w reżyserii Mariusza Trelińskiego:(. Dyrektor Metropolitan Opera, Peter Gelb powiedział mi, że to drugi taki przypadek w stu kilkudziesięcioletniej historii nowojorskiej opery. Premierę przełożono na czwartek. Mariusz jest pierwszym polskim reżyserem w MET (jedna z najbardziej prestiżowych scen operowych świata), a reżyserowana przez niego opera to pierwsza na tej scenie kooprodukcja polsko-amerykańska. Wiele osób czekało na ten dzień. Teraz nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za poprawę pogody... - pisze zmartwiona


Na szczęście Edyta Herbuś na swoim Instagramie uspokoiła wszystkich, pisząc, że premiera odbędzie się dziś. Oby nic nie popsuło tego wydarzenia.

Zobacz: Bal Dziennikarzy już za kilkanaście dni. Poprowadzą go trzy gwiazdy konkurencyjnych stacji

 

Wakacje Kingi Rusin:

New York Times o sukcesie Mariusza Trelińskiego
ONS
Newsy
Wielki sukces opery Trelińskiego. Napisał o niej nawet "New York Times"! Herbuś jest zachwycona
Edyta pochwaliła się sukcesem

Dwa dni temu wielką premierę w Metropolitan Opera w Nowym Jorku miał spektakl w reżyserii Mariusza Trelińskiego . Jest on pierwszym reżyserem, który wystawił w tym prestiżowym miejscu swoje dzieło. Mimo początkowych problemów, okazała się ona strzałem w dziesiątkę i ogromnym sukcesem frekwencyjnym. Przypomnijmy: Treliński wystawił w końcu operę w Nowym Jorku! Herbuś wyglądała jak milion dolarów Już na drugi dzień o operze Mariusza Trelińskiego "Jolanta" i "Zamek Sinobrodego" rozpisała się lokalna prasa, ale i największe dzienniki na świecie. Edyta Herbuś na swoim Facebooku pochwaliła się zaś publikacją w samym "New York Times" na pierwszej stronie działu "Sztuka" . Tak wielkiego sukcesu nie spodziewał się chyba nikt. To doskonały przykład na to, że Polacy potrafią zrobić coś, co może zachwycić cały świat. Opera Trelińskiego jest na to najlepszym dowodem. Wielkie gratulacje! Zobacz: Wielki pech Trelińskiego i Herbuś w USA. Ubolewa nad tym sama Rusin Edyta Herbuś na premierze opery:

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński na premierze "Jolanta, Zamek Sinobrodego" w Metropolitan Opera
ONS
Newsy
Treliński wystawił w końcu operę w Nowym Jorku! Herbuś wyglądała jak milion dolarów
Edyta jest dumna z partnera

Edyta Herbuś od kilku tygodni przebywa w Nowym Jorku, gdzie wyczekuje na premierę opery swojego ukochanego, Mariusza Trelińskiego , która miała się odbyć w najsłynniejszej operze na świecie - "Metropolitan Opera". Niestety, z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych spektaklu nie wystawiono w terminie, nad czym ubolewała m.in. Kinga Rusin . Zobacz:  Wielki pech Trelińskiego i Herbuś w USA. Ubolewa nad tym sama Rusin Na szczęście wczoraj premiera doszła do skutku, a tancerka i aktorka może być dumna ze swojego partnera, ponieważ jest to pierwsza, polska produkcja, która została wystawiona w Metropolitan Opera. Herbuś w tym szczególnym dniu wyglądała zjawiskowo i zaprezentowała się w długiej, dopasowanej sukni. Jak zawsze pokazała klasę i styl, a przepiękny makijaż i biżuteria dopełniły całość. Piękną Polkę rozpierało szczęście, dlatego na Instagramie podzieliła się kilkoma zdjęciami, a jedno z nich podpisała: 29.01.2015r. Wreszcie :) "Jolanta" i "Zamek Sinobrodego".Pierwsza w historii, Polska produkcja w Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Gratulujemy sukcesu. Zobacz:  Agnieszka Szulim prosto z wakacji poleciała do USA. Na miejscu czekała na nią niemiła niespodzianka     Herbuś jak gwiazda filmowa:

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński na wakacjach
ONS
Newsy
Rajskie wakacje Herbuś i Trelińskiego. Takiego zdjęcia Edyta jeszcze nie pokazała
Nietypowe selfie pary

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński mieli ostatnio bardzo intensywny okres. Słynny reżyser wystawiał swoją operę w Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Premiera zebrała same pozytywne recenzje. Przypomnijmy: Wielki sukces opery Trelińskiego. Napisał o niej nawet "New York Times"! Herbuś jest zachwycona Para znalazła jednak czas na wspólne wakacje. Edyta pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z dalekiej Tajlandii. Wykonał je najprawdopodobniej Mariusz. Jest to pierwsza tak gorąca, a zarazem prywatna fotka pary. Do tej pory reżyser unikał obecności na portalach społecznościowych, jednak z tak popularną partnerką u boku jest to coraz cięższe. Widać, że ich miłość kwitnie. Czekamy na więcej takich gorących fotek. Jak wam się podoba? Zobacz: Edyta Herbuś zdradziła prawdę o swoim związku z Trelińskim! Edyta Herbuś na premierze książki Mariusza Trelińskiego:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner