Iga Lis Iga Lis Iga Lis Iga Lis Iga Lis
Iga Lis
Instagram
1/8
Iga Lis
Instagram

Iga Lis doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę! Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest nie tylko piękna, ale również ma to "coś", co zapewne w przyszłości uczyni z niej gwiazdę. A może już nią jest? ;) Na swoim instagramowym profilu - z pewnością. Iga Lis chętnie dzieli się ze swoimi fanami fotkami, które są coraz bardziej śmiałe... Polecamy: Selfie co minutę i ciągły makijaż – po tym poznasz dysmorfofobię

 

Początkująca modelka zamieszcza w sieci zdjęcia, na których pięknie eksponuje swoją niesamowitą figurę, przybierając profesjonalne pozy. I trzeba przyznać, że świetnie jej to wychodzi!  Wielki świat mody na pewno wkrótce się o nią upomni! Jesteście ciekawi, jakie komentarze padają pod jej zdjęciami? Obejrzyjcie naszą galerię!

 

Zobacz też: Jak ona to robi? Iga Lis ma idealne wymiary modelki! Nawet na wakacjach nie rezygnuje z... ZDJĘCIA

2/8
Iga Lis
Instagram

Pod zdjęciami Igi Lis pojawiają się liczne, pełne zachwytów komentarze. Jeden z fanów zauważył, że dziewczyna jest bardzo podobna do obojga rodziców.

Ale jesteś mixem rodziców!

Do kogo bardziej? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie!

3/8
Iga Lis
Instagram

Iga jest przepiękna! Tylko czekać, aż zobaczymy ją na okładce jakiegoś magazynu. Jest stworzona do pozowania do zdjęć. Wróżymy jej wielką karierę.

4/8
Iga Lis
Instagram
5/8
Iga Lis
Instagram
6/8
Iga Lis
Instagram
7/8
Iga Lis
Instagram
8/8
Iga Lis
Instagram
Więcej na temat dzieci gwiazd Iga Lis