Wiemy, o czym Agata Duda rozmawiała z księżną Kate! "Księżna zwierzyła się Pierwszej Damie..." księżna Kate, książę William, Andrzej Duda, Agata Duda księżna Kate, książę William, Andrzej Duda, Agata Duda księżna Kate, książę William, Andrzej Duda, Agata Duda księżna Kate, książę William, Andrzej Duda, Agata Duda
Wiemy, o czym Agata Duda rozmawiała z księżną Kate! "Księżna zwierzyła się Pierwszej Damie..."
1/6
Wiemy, o czym Agata Duda rozmawiała z księżną Kate! "Księżna zwierzyła się Pierwszej Damie..."

Za nami pełna wrażeń wizyta książęcej pary - Kate i Williama w Polsce. To były wyjątkowe trzy dni, które z pewnością na długo zostaną w naszej pamięci. Księżna Kate i książę William mieli bardzo napięty grafik wizyty, ale zdążyli zwiedzić wiele miejsc w Warszawie i w Gdańsku, ale przede wszystkim spotkać się z wieloma ludźmi i spędzić z nimi czas. Jak się okazuje, księżna Kate znalazła wspólny język przede wszystkim z Agatą Dudą! Już wiemy, o czym rozmawiały! Przeczytaj więcej na kolejnej stronie.

 

Zobacz: Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi opuszczają Polskę! Mamy ZDJĘCIA!

 

Przeczytaj też: Mroczna przeszłość księżnej Kate. Dziś uwielbiana przez miliony, niegdyś doświadczyła przemocy. Dlaczego?

2/6
księżna Kate, książę William, Andrzej Duda, Agata Duda

Tygodnik "Na żywo" informuje, że księżna Kate i Agata Duda nawiązały bardzo serdeczną relację. Prowadziły rozmowy, które były dalekie od oficjalnych!

 

- Choć dzieli je 10 lat różnicy wieku, miały wiele tematów do rozmów. Dyskutowały nie tylko o polityce, modzie i wychowaniu dzieci, o czym zwykle rozprawiają małżonki przywódców państw, ale także o sekretach dotyczących ich małżeńskich związków - zdradził informator "Na żywo".

 

Na jakie tematy rozmawiały księżna Kate i Agata Duda? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Księżna Kate uczy się mówić po polsku! Musicie zobaczyć to nagranie! WIDEO

3/6
księżna Kate, książę William, Andrzej Duda, Agata Duda

Jak podaje "Na żywo", księżna Kate prowadziła ponoć bardzo intymną rozmowę z Agatą Dudą! Nawet zaczęła jej się zwierzać, że wychodząc za Williama, nie spodziewała się, że jej życie u jego boku będzie tak trudne! Co odpowiedziała jej Pierwsza Dama? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Para książęca jest już w Belinie. Czy księżna Kate wygląda lepiej niż w Polsce?

4/6
księżna Kate, książę William, Andrzej Duda, Agata Duda

Według informacji "Na żywo", Agata Duda pocieszyła księżną Kate i okazała jej sporo wsparcia.

 

- Agata Kornhauser-Duda wyznała Kate, że kibicuje jej związkowi z Williamem i ma nadzieję, iż przetrwają razem wszelkie trudności. Nie ukrywała, że w ubiegłym roku i jej małżeństwo trapił kryzys, ale ona i jej mąż walczyli o jego przezwyciężenie - powiedział informator gazety.

 

Co działo się w związku prezydenckiej pary? Przeczytaj więcej na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Popraw relacje w swoim związku

5/6
księżna Kate, książę William, Andrzej Duda, Agata Duda
Grzegorz Jakubowski/KPRP

Według "Na żywo", w 2016 roku prezydencka para przeżywała kryzys. Agata Duda nie mogła poświęcić dużo czasu swojemu mężowi, ponieważ była skupiona na opiece nad chorym ojcem, mieszkającym w Krakowie. Na szczęście córka pary prezydenckiej, Kinga, przejęła część obowiązków mamy, dzięki czemu Agata Duda mogła zacząć wspierać prezydenta. Nie da się więc ukryć, że Pierwsza Dama ma doświadczenie i mogła służyć Kate dobrymi damsko-męskimi radami.

 

Jaką radę usłyszała księżna Kate od Agaty Dudy? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Andrzej i Agata Dudowie na śniadaniu z Kate i Williamem. Pierwsza Dama przyćmiła księżną? ZDJĘCIA

6/6
księżna Kate, książę William, Andrzej Duda, Agata Duda
Grzegorz Jakubowski/KPRP

"Na żywo" informuje, że księżna Kate usłyszała od Agaty Dudy, że zawsze warto walczyć o miłość! Spodziewalibyście się, że Pierwsza Dama i księżna Kate nawiążą tak bliską relacją i poruszą tak intymne tematy?

 

Zobacz: Baczyńska miała okazję porozmawiać z Kate! Stało się coś, czego wszyscy obawiają się w takich sytuacjach!

Więcej na temat Księżna Kate Agata Duda