Aneta Zając, Patryk Pniewski
Instagram

Znamy nową gwiazdę serialu Pierwsza Miłość. Kto zagra u boku Anety Zając i Patryka Pniewskiego?

Aneta Zając, Patryk Pniewski
Instagram

Nowy sezon serialu "Pierwsza Miłość" zapowiada się interesująco. Do obsady dołączają nowi aktorzy. Kogo zobaczymy u boku Anety Zając i nowego uczestnika "Tańca z Gwiazdami" Patryka Pniewskiego?

Jak udało nam się ustalić, jednym z nich będzie Bartosz Obuchowicz! Aktor znany jest między innymi z roli Tomka Burskiego w "Na dobre i na złe". Obuchowicz miał przerwę w graniu. Ostatnio widzieliśmy go w 2012 roku w "Misji Afganistan".

Kogo zagra Bartosz? Jednego z adoratorów Katarzyny Ankudowicz czyli serialowej Beatki. A będzie ona ich miała dwóch! Nowe odcinki będzie można oglądać już od 31 sierpnia. Ale wątek z Bartkiem zobaczymy dopiero w październiku.
 

Kim jest Bartosz Obuchowicz?

Bartosz Obuchowicz grał przez wiele lat w serialu "Na dobre i na złe". Pojawił się też w filmie "Cwał" Krzysztofa Zanussiego. Jest wielki fanem wszelkich sportów, szczególnie jazdy na desce snowboardowej i deskorolce. Jego żona Katarzyna Sobczyńska jest psycholożką, mają dwie córki: dziewięcioletnią Mariannę i sześcioletnią Marcelinę.

A co robił aktor, gdy nie grał? Pracował w warszawskim barze na Mokotowie - GringoBar, który prowadzi jego kolega, raper Bilon.

Jego znajomi uważają, że mało jest tak pozytywnych i energetycznych osób jak Obuchowicz, którego nazywają "Obuch".

Będziecie oglądać Bartka w "Pierwszej Miłości"?
 

Pierwsze zdjęcia Bartka Obuchowicza z serialu "Pierwsza Miłość"

Bartosz Obuchowicz w Pierwszej Miłości


Bartosz Obuchowicz w Pierwszej Miłości

Zagra w wątku Beatki (Katarzyna Ankudowicz), jednego z jej nowych amantów.

Czytaj więcej na http://www.swiatseriali.pl/seriale/pierwsza-milosc-390/news-pierwsza-milosc-bartosz-obuchowicz-dolaczyl-do-obsady,nId,1860052#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Bartosz Obuchowicz z dzieckiem na imprezie dla dzieci


Bartosz Obuchowicz na imprezie VIP Cross

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48