Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie. Tym razem jej fotografia wzbudziła skrajne emocje zwłaszcza wśród jej fanek. Internautki zaapelowały do Agnieszki, aby... zmieniła kolor włosów, gdyż ten ją bardzo postarza. Czy faktycznie tak jest? Sprawdźcie!

Reklama

Zobacz także: Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała ciało 4 miesiące po porodzie. "Niektórzy uznają to za przechwalanie"

Agnieszka Kotońska powinna zmienić kolor włosów?

Agnieszka Kotońska przeszła ogromną zmianę w swoim życiu. Dwa lata temu postanowiła schudnąć i zmienić swój styl. Gwiazda "Gogglebox" przeszła na zdrową dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć. Efektem jej pracy i determinacji było zrzucenie ponad 30 kg! Jednak to nie wszystko. Z głowy bohaterki hitu TTV zniknął platynowy blond, a pojawił się brąz. Do tego doszła także wymiana garderoby! Teraz Agnieszka może pochwalić się nie tylko wspaniała sylwetką, ale także eleganckim stylem!

Jednak najnowsze zdjęcie Agnieszki Kotońskiej, które gwiazda udostępniła w swoich mediach społecznościowych nie do końca spodobało się niektórym fankom. Zdaniem internautek kolor włosów, który obecnie ma Agnieszka bardzo ją postarza i przez to wygląda niekorzystnie.

- Aga, o wiele lepiej ci w blondzie, ten kolor dodaje ci lat!

- Muszę przyznać, że nam się Pani bardziej podobała w blond????

- Ten kolor włosów jest niekorzystny dla Pani

- Agusiu, zmień ten kolor kochana, on dodaje Ci lat, naprawdę w jasnych Aguś ci lepiej????⭐Naprawdę, czy nie ma żadnej szczerej koleżanki, która by ci doradziła??? - piszą fanki gwiazdy.

Myślicie, że Agnieszka powinna wziąć sobie rady fanek do serca i rzeczywiście rozważyć powrót do blondu? Zobaczcie najnowsze zdjęcie gwiazdy "Gogglebox" i oceńcie sami!

Zobacz także

Agnieszka Kotońska dzięki zdrowej diecie i regularnym ćwiczeniom schudła ponad 30 kg! Teraz stara się także motywować do działania swoich fanów. Stała się dla nich prawdziwą inspiracją!

Fanki jednak twierdzą, że mimo wszystko Agnieszka powinny wrócić do włosów w odcieniach blondu.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama