Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Nina Terentiew o polskich wokalistkach
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Terentiew o Lisowskiej i Juli: Znam ich piosenki, ale nie wiem jak wyglądają

Ale dała im szansę!

W tym roku festiwal Top Trendy przygotował specjalny koncert pod nazwą "Największe przeboje", w trakcie którego usłyszymy najpopularniejsze utwory mijających 12 miesięcy. Przypomnijmy: Honey, Grzeszczak, Lisowska: co pokażą na Top Trendy?

Pomysłodawcą tej części show była oczywiście dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew. Legenda telewizji przyznała, że rynek muzyczny w Polsce przeżywa okres, w którym słuchacze znają utwory, ale nie mają pojęcia, jak wyglądają ich wykonawcy. Jako że sama jest autorką wielu karier w polskim show-biznesie i lubi dawać szansę młodym ludziom, to zaprosiła do Sopotu m.in. Ewelinę Lisowską, Julę czy Margaret. I to mimo tego, że jak zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl nie wie jak wygląda Ewelina Lisowska czy Jula. Zobaczcie wideo:

Zobaczcie też fotorelację z pierwszego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy Top Trendy 2013 o koncercie Największe Przeboje
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Honey, Grzeszczak, Lisowska: co pokażą na Top Trendy?
Gwiazdy zdradzają nam szczegóły swoich występów

Przed nam drugi dzień festiwalu Top Trendy 2013 , w trakcie którego wystąpi plejada polskich artystów z największymi przebojami minionych dwunastu miesięcy. Na sopockiej scenie zaprezentują się m.in. Honorata Skarbek , Sylwia Grzeszczak , Jula , Rafał Brzozowski czy Ewelina Lisowska . AfterParty.pl zapytało te i inne gwiazdy o to, czym zaskoczą publiczność zgromadzoną w Operze Leśnej i przed telewizorami. Niektórzy postawią na show, a inni... Zobaczcie nasze wideo: Zobaczcie też relację zdjęciową z pierwszego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Kreacje gwiazd na Top Trendy 2013
Akpa
Fleszstyle
TYLKO U NAS: Najlepsze kreacje gwiazd na Top Trendy 2013
Grzeszczak, Lisowska, Farna, Honey i inni o swoich stylizacjach

Drugi dzień festiwalu Top Trendy 2013 obfitował w wiele spektakularnych występów, emocji i przede wszystkim gwiazd, które tłumnie zjawiły się w Sopocie. Występowali na scenie, ale też cierpliwie pozowali na festiwalowej ściance. Przypomnijmy: Plejada gwiazd podczas drugiego dnia Top Trendy 2013 Oczywiście nie zabrakło efektownych kreacji i trzeba przyznać, że nasze rodzime celebrytki pod tym względem dopisały - było seksownie, dziewczęco i przede wszystkim modnie. Redakcja AfterParty.pl przygotowała materiał, w którym m.in. Agnieszka Popielewicz , Honorata Skarbek , Sylwia Grzeszczak czy Ewelina Lisowska opowiadają nam o swoich stylizacjach. Zobaczcie wideo: ''''''''+''''''''ipt>''''''''); //--> Zobacz też zdjęcia z drugiego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Gwiazdy na Top Trendy 2013
ONS
Newsy
Farna, Lisowska, Enej... o swoich występach na Top Trendy 2013
Kto był z siebie zadwolony, a kto nie?

Drugi dzień festiwalu Top Trendy 2013 należał do gwiazd, których przeboje mogliśmy usłyszeć najczęściej w ciągu minionych dwunastu miesięcy i gości specjalnych. Nie zabrakło dużych nazwisk, a na scenie czarowali m.in. Łukasz Zagrobelny , Ewelina Lisowska , Ewa Farna czy Sylwia Grzeszczak . Przed sopocką publicznością artyści zaprezentowali nie tylko swoje hity, ale wielu z nich postawiło też na duże show. Dla niektórych gwiazd był to pierwszy taki festiwalowy występ, więc nie zabrakło nerwów i stresów. Redakcja AfterParty.pl również była obecna w Operze Leśnej i porozmawiała z gwiazdami drugiego dnia festiwalu Top Trendy 2013. Zobacz naszą wideo relację: Zobacz też zdjęcia z występów drugiego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner