Party Stories
Wiesia i Nina w nowym programie TVP
Newsy

Nina i Wiesia z "Sanatorium miłości" wystąpią w nowym programie TVP

W jakiej roli w nowym hicie TVP pojawią się gwiazdy "Sanatorium miłości"?

Wiesława Kwiatek i Nina Busk to największe gwiazdy pierwszej edycji „Sanatorium miłości”. Przebojowe i pełne energii seniorki  na popularnym programie TVP nie zakończyły swojej przygody z telewizją. Jak poinformował serwis Press.pl Wiesia i Nina wystąpią w nowej produkcji TVP 2 - „Uzdrowisko”. Rozpoczęły się zdjęcia do serialu, a na antenę stacji ma trafić już jesienią.

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

O czym będzie nowy serial TVP2 "Uzdrowisko"?

Nowy serial "Uzdrowisko" będzie opowiadał o losach pracowników i kuracjuszy prywatnego ośrodka uzdrowiskowego. W pierwszym odcinku pojawią się gwiazdy "Sanatorium miłości" Wiesia i Nina. Uczestniczki programu w "Uzdrowisku" będą jedynie gościnnie, ale mimo wszystko to miła niespodzianka dla widzów "Sanatorium".

Serial będzie opowiadał o perypetiach personelu i pensjonariuszy prywatnego ośrodka uzdrowiskowego. W obsadzie są m.in. Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Aldona Orman, Magda Waligórska, Bartosz Buława, Kinga Zygmunt i Ewa Florczak. W pierwszym odcinku wystąpią gościnnie dwie uczestniczki reality show "Sanatorium miłości": Nina Busk i Wiesława Kwiatek. - informuje serwis Press.pl. 

Reżyserem "Uzdrowiska" jest Piotr Konstantinow, który pracował przy takich produkcjach jak: "Słoiki" czy "Ukryta prawda". Jak sądzicie program stanie się hitem stacji?

Zobacz także: Marta Manowska pokazała zdjęcia z nagrań specjalnego odcinka "Sanatorium miłości"! 

Wiesia była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek 1. edycji "Sanatorium miłości".

Uczestnicy Sanatorium miłości
Facebook

Z kolei Nina jest zdecydowanie najbardziej barwną postacią z dotychczasowych edycji. 

Nina z Sanatorium miłości miała wystąpić w programie TVN
East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wiesia i Stenia na planie Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Oglądaliście 2. edycję "Sanatorium miłości"? Sprawdźcie, jak wiele zapamiętaliście!

W Świąta Wielkanocne mieliśmy zobaczyć specjalny odcinek "Sanatorium miłości". Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa producenci musieli odwołać zdjęcia do świątecznej odsłony hitu TVP. Jeżeli więc tak jak my tęsknicie za bohaterami programu prowadzonego przez Martę Manowską spróbujcie rozwiązać nasz QUIZ i sprawdźcie, jak wiele zapamiętaliście z drugiej edycji "Sanatorium miłości"! Pamiętacie, kto nie zdecydował się na lot motolotnią? Która uczestniczka show w ogóle się nie malowała idlaczego Wiesia popłakała się w autokarze? 

Rozpoczynamy nasz QUIZ!

Zobacz także: Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"

W Świąta Wielkanocne mieliśmy zobaczyć specjalny odcinek "Sanatorium miłości". Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa producenci musieli odwołać zdjęcia do świątecznej odsłony hitu TVP. Jeżeli więc tak jak my tęsknicie za bohaterami programu prowadzonego przez Martę Manowską spróbujcie rozwiązać nasz QUIZ i sprawdźcie, jak wiele zapamiętaliście z drugiej edycji "Sanatorium miłości"! Pamiętacie, kto nie zdecydował się na lot motolotnią? Która uczestniczka show w ogóle się nie malowała idlaczego Wiesia popłakała się w autokarze?  Rozpoczynamy nasz QUIZ! Zobacz także:  Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"

Wiesia z Sanatorium miłości jest zakochana?
Facebook
Newsy
Wiesia z "Sanatorium miłości" po zakończeniu programu odnalazła miłość? W jej życiu pojawił się nowy mężczyzna

Wiesława Kwiatek z "Sanatorium miłości" znalazła miłość za granicą? Jakiś czas temu jedna z najpopularniejszych uczestniczek hitowego programu TVP w rozmowie z nami przyznała, że wciąż wierzy, że wkrótce spotka swoją drugą połówkę. Wiesia zdradziła nam wówczas, że po emisji "Sanatorium" otrzymuje sporo propozycji matrymonialnych z zagranicy... Dużo dostałam wiadomości z zagranicy, także myślę, że jeżeli w "Sanatorium miłości" nie znalazłam tej prawdziwej miłości, to teraz po zakończeniu emisji na pewno znajdę tą miłość na jesień mojego życia - mówiła przed naszą kamerą. Teraz, jak informuje "Super Express", Wiesia nawiązała kontakt z jednym z piszących do niej mężczyzn i już planuje z nim randkę!  Wiesia leci do Luksemburga Wiesława Kwiatek w rozmowie z dziennikiem przyznała, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Adorator uczestniczki "Sanatorium miłości" ma 70 lat i mieszka w Luksemburgu. Ich kontakty ograniczają się jedynie do rozmów przez telefon, ale już wkrótce będą mogli wybrać się na pierwszą randkę! Okazuje się bowiem, że mężczyzna zaprosił Wiesię do siebie - razem spędzą majówkę. Każda rozmowa coraz bardziej nas zbliża do siebie, usłyszałam nawet takie słowa: zakochałem się w twoim głosie- Wiesia przyznała w rozmowie z "Super Expressem". (...) No lecę do Luksemburga, za kilka dni odbieram bilety i pakuję walizki. To będzie taka randka w ciemno, ale nie mam żadnych obaw.  Trzymamy więc kciuki żeby randka była udana! Zobacz także:  "Wylało się na mnie bagno pomyj" Smutne wyznanie Wiesławy z "Sanatorium miłości" Wiesława Kwiatek znalazła miłość? Uczestniczka "Sanatorium miłości" leci na randkę w ciemno....

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Władysław z "Sanatorium miłości" rozstał się ze swoją partnerką. W trudnych chwilach pomogła mu inna uczestniczka show TVP! 

Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" w rozmowie z mediami przyznał, że rozstał się ze swoją partnerką! Dlaczego jego związek z Wiesią nie przetrwał próby czasu? Uczestnik hitu prowadzonego przez Martę Manowską skomentował rozstanie i zdradził, że teraz nawiązał kontakt z uczestniczką pierwszej edycji show! Domyślacie się o kogo chodzi? Władysław z "Sanatorium miłości" komentuje rozstanie z Wiesią Władysław Balicki wziął udział w drugiej edycji "Sanatorium miłości". Niestety, jak już wiemy, w show nie znalazł tej jedynej. Dopiero kilka miesięcy po zakończeniu programu okazało się, że Władysław zakochał się w kobiecie, którą przez przypadek poznał w Warszawie. Jakiś czas temu para razem wystąpiła w programie "Bądźmy razem w domu" i opowiedziała o swoim związku. Cały czas Władzio przy mnie jest. Obejmuje mnie czule, przytula. Mówi do mnie: mój skarbeczku, moje słoneczko, moja stokroteczko, moja najukochańsza kobieto. To jest dla mnie fajna relacja, która głaszcze mnie po serduszku - mówiła wówczas pani Wiesława.  Niestety, teraz okazuje się, że związek nie przetrwał próby czasu. Władysław w rozmowie z mediami zdradził, że rozstał się ze swoją partnerką. Spędziliśmy urocze chwile, ale to definitywny koniec. Są sprawy, które wymagają natychmiastowych decyzji. Życzę Wiesi wszystkiego dobrego- wyznał w rozmowie z magazynem "Na żywo". Co ciekawe, według medialnych doniesień teraz Władysław nawiązał kontakt z uczestniczką pierwszej edycji "Sanatorium miłości". Uczestnik drugiej odsłony show zaprzyjaźnił się z Wiesławą Kwiatek.  Zobacz także:   Nina i Wiesia z "Sanatorium miłości" wystąpią w nowym programie TVP Władysław z "Sanatorium...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner