Julio Iglesias Junior to jedna z największych gwiazd, która pojawi się na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" w Zakopanem. Piosenkarz zaśpiewa znane przeboje dla milionów Polaków - tych przed telewizorami oraz tych, którzy zdecydują się udać na Sylwestra w plenerze.

Reklama

Jak się okazało, artysta niedawno rozstał się z żoną, a batalia o majątek z byłą partnerką, trwała bardzo długo. Co dokładnie się działo? Sprawdźcie szczegóły!

"Sylwester Marzeń z Dwójką": Julio Iglesias rozwiódł się z żoną. Była partnerka zażądała ogromnej części majątku!

Gwiazda "Sylwestra Marzeń z Dwójką", Julio Iglesias, po ponad 14-miesięcznej walce z byłą już żoną, Charisse Verhaert, może w końcu odetchnąć z ulgą - batalia o majątek właśnie się zakończyła i od niespełna 5 tygodni piosenkarz jest już wolny.

Julio Iglesias Junior oraz modelka Charisse Verhaert byli małżeństwem przez kilka lat. W roku 2020 Charisse złożyła jednak pozew o rozwód i miała całą listę żądań do spełnienia. Byli małżonkowie walczyli o wartą ponad 2 miliony dolarów willę w Miami, pieniądze na podróże oraz opiekę nad wspólnym psem.

Zobacz także: Tak Polsat i TVP walczą o widza w Sylwestra 2021/2022. Oto zagraniczne gwiazdy koncertów!

Zobacz także

Przez lata małżonkowie wiedli szczęśliwe życie, o czym Julio Iglesias Junior wielokrotnie informował za pomocą swoich mediów społecznościowych. Fani byli zaskoczeni, gdy okazało się, że para zdecydowała się na rozwód.

- Nie było osób trzecich, nic z tych rzeczy. Miłość po prostu się wypaliła, nie było już namiętności - wyznał wokalista w hiszpańskim magazynie ¡Hola!

Informacja ta pojawiła się w mediach dopiero po pół roku od złożenia przez byłą żonę Julio Iglesiasa pozwu rozwodowego.

mat. prasowe

Zobacz także: Sylwester 2021/2022 w Polsacie: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą go razem!

Małżonkowie podczas rozpraw rozwodowych stoczyli ze sobą naprawdę ciężką batalię sądową, ponieważ Charisse Verhaert chciała utrzymać swój standard życia i z tego też względu zażądała ogromnej części majątku. Z jej tłumaczeń wynikało, że to dla męża zdecydowała się zrezygnować z modelingu, a pieniądze są jej potrzebne, aby móc żyć na tym samym poziomie co wcześniej. Kobieta miała spore żądania - prawo do wyłącznego korzystania z willi w Miami wartej ponad 2 miliony dolarów oraz alimentów w wysokości 9 tysięcy dolarów miesięcznie.

Pierwsza sprawa rozwodowa odbyła się w kwietniu 2021 roku, jednak dopiero 16 listopada Sąd Okręgowy w Miami wydał wyrok. Jak się okazało, piosenkarz nie ma żalu do byłej żony, a ich relacje wciąż są przyjacielskie.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama