księżna Kate, książę William, księżna Diana książę William, książę Harry księżna Diana książę William, książę Harry księżna Diana
księżna Kate, książę William, księżna Diana
East News/Instagram
1/5
księżna Kate, książę William, księżna Diana
East News/Instagram

Z okazji 20. rocznicy śmierci księżnej Diany stacja ITV przygotowała wyjątkowy dokument "Diana, Our Mother: Her Life and Legacy". W filmie William i Harry wspominają matkę i pokazują nieznane dotąd fotografie. Część z nich trafiła właśnie na profil Kensington Palace na Instagramie. Padły też bardzo wzruszające słowa z ust księcia Williama! Przeczytaj więcej na kolejnej stronie i zobacz niepublikowane dotąd książęce zdjęcia.

 

Zobacz: Rodzina królewska zleciła zabójstwo księżnej Diany?! Szokujące informacje z Wielkiej Brytanii

2/5
książę William, książę Harry

W filmie książę William wyznał, że każdego wieczoru, kładąc swoje dzieci George'a i Charlotte do snu, opowiada im o "babci Dianie". Chce, żeby dzieci wiedziały o jej istnieniu oraz działalnościach. Księcia nieustannie boli fakt, że zarówno jego dzieci, jak i żona nigdy nie poznają jego matki.

 

Co jeszcze wyznał książę? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Książę William ma wyrzuty sumienia wobec matki "Zawiedliśmy ją na całej linii". Co mówi o śmierci księżnej Diany?

 

3/5
księżna Diana

Książęta Wiliam i Harry opowiedzieli również, jaka księżna Diana była prywatnie.

 

Była bardzo nieformalna i naprawdę cieszyła się śmiechem i zabawą. Rozumiała, że poza murami obronnymi jest prawdziwe życie - powiedział William.

 

 

Przeczytaj na kolejnej stronie, co jeszcze powiedzieli książęta o swojej matce.

 

Zobacz: Księżna Diana będąc w ciąży próbowała popełnić samobójstwo! "W 4. miesiącu rzuciłam się ze schodów"

 

4/5
książę William, książę Harry

Książęta zdradzili również, jak wyglądało ich życie po stracie matki. Książę William nie ukrywa, że najgorszy był dla niego pogrzeb - pójście za trumną i to, że nie mógł pozwolić sobie na łzy. 

 

Jak teraz czują się William i Harry? Przeczytaj na kolejnej stronie.

 

Zobacz: William i Harry w wyjątkowy sposób uczczą pamięć o swojej mamy. Co zrobią w 20. rocznicę śmierci Diany?

5/5
księżna Diana

Książę Harry szczerze wyznał, że niełatwo było mu się pozbierać po stracie mamy. Teraz wszystko co robi, robi z myślą o niej!

 

Mam własne powody, by zaangażować się w zdrowie psychiczne: to, co stało się mojej matce i mnie kiedy byłem młodszy - to wszystko wraca do zdrowia psychicznego. Jeśli tracisz mamę w wieku 12 lat, to musisz sobie z tym poradzić. Wszystko co robię, chcę by sprawiało, że moja matka byłaby niesamowicie dumna - wyznał Harry.

 

Chcecie obejrzeć film dokumentalny o księżnej Dianie?

 

Zobacz: Książę Harry po raz pierwszy opowiedział o swoich problemach psychicznych! "Odrzucałem myśli o mamie"