Książę Harry miał problemy psychiczne! Brat księcia Williama nie mógł poradzić sobie z utratą mamy, księżnej Diany. Dopiero po ukończeniu 20. roku życia książę Harry udał się do terapeuty. W wywiadzie dla brytyjskiego dziennika "The Telegraph" możemy przeczytać, że Harry nie mógł poradzić sobie z napadami agresji.

Reklama

Zobacz: „Strata mamy odcięła mnie od emocji”. Książę Harry o depresji po śmierci Diany

Książę Harry miał problemy psychiczne!

Książę Harry udzielił poruszającego wywiadu, w którym przyznał, że nie mógł poradzić sobie po tym jak księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym w 1997 roku. Wówczas brat Williama miał 12 lat. Młodszy syn Diany wyznał, że był bliski załamania.

Moim sposobem na poradzenie sobie z tą sytuacją było chowanie głowy w piasek, odrzucenie jakiejkolwiek myśli o mojej mamie. Dlaczego miałoby mi to pomóc? To powodowałoby jedynie smutek, nie przywróciłoby jej życia - powiedział.

To książę William namówił Harry'ego, aby skorzystał z pomocy specjalisty. Dodatkowo zajęcia z boksu, na które się zapisał pomogły mu zapanować nad agresją.

Zacząłem od kilku rozmów i okazało się, że wszystkim tym napadom, całemu temu żalowi, których nigdy nie przepracowałem, musiałem stawić czoła. Poczułem, że rzeczywiście jest wiele rzeczy, z którymi muszę się uporać.

Księciu Harry'emu gratulujemy odwagi!

Zobacz także

Polecamy: Choroby psychiczne u dzieci: objawy schizofrenii, depresji, nerwicy natręctw

Zobacz: Narzeczona księcia Harry'ego jest w ciąży? Zaskakujące doniesienia z Wielkiej Brytanii

Książę Harry przyznał się do problemów psychicznych

ONS

Pierwszy raz tak szczerze o nich opowiedział

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama