księżna Diana, książę Karol Księżna Diana Księżna Diana z księciem Williamem Księżna Diana Księżna Diana
księżna Diana, książę Karol
East News
1/8
księżna Diana, książę Karol
East News

Wychodzą na jaw kolejne szokujące wyznania księżnej Diany. Brytyjski tytuł "Daily Mail" opublikował stenogramy z nagrań wywiadu, którego księżna Diana udzieliła w 1991 roku. Księżna zdecydowała się na bardzo szczerą rozmowę z zaufanym dziennikarzem. Andrew Morton spisał wyznania księżnej Diany, w czasie, gdy przygotowywał książkę biograficzną o księżnej i jej mężu księciu Karolu. Diana na nagraniach bez skrępowania mówi o tym, jak bardzo była nieszczęśliwa w małżeństwie. Wspomina o próbie samobójczej, która miała być desperackim aktem, zwrócenia na siebie uwagi męża.

 

Zobacz też: Królowe Ludzkich Serc - zobacz, jak podobne są do siebie księżna Diana i księżna Kate! GALERIA

 

Co dokładnie zdradziła księżna Diana? Przeczytasz na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Księżna Diana cięła się żyletkami na oczach męża?! Nowa biografia księcia Karola może wywołać skandal!

2/8
Księżna Diana
East News

Jednym z najbardziej szokujących wyznań księżnej Diany są słowa o tym, jak próbowała popełnić samobójstwo, będąc w ciąży z księciem Williamem. Księżna dokładnie opisała sytuację, która miała miejsce w styczniu 1982 roku w rezydencji królewskiej w Norfolk. 

Słowa księżnej Diany są wstrząsające! Przeczytasz je na następnej stronie.

3/8
Księżna Diana z księciem Williamem

Powiedziałam Karolowi, że czułam się zdesperowana i że cały czas płakałam. On stwierdził, że robię problem z niczego. "Nie zamierzam tego słucha" - mówił. "Ciągle to robisz. Mam tego dość" - dodawał. Więc rzuciłam się ze schodów. Wbiegła królowa. Była absolutnie przerażona, trzęsła się ze strachu. Wiedziałam, że nie stracę dziecka, choć byłam posiniaczona w okolicach brzucha. Kiedy on wrócił, to było poniżające... po prostu poniżające. Zwyczajnie sobie wyszedł - powiedziała księżna Diana w wywiadzie, który opublikował "Daily Mail".

 

To jednak nie koniec...

4/8
Księżna Diana
East News

Dalsze zapisy wyznania księżnej Diany dotyczą m.in. jej problemów z odżywianiem. Księżna przez wiele lat zmagała się z bulimią. Podczas wywiadu Diana przyznała się, że jej choroba rozpoczęła się w momencie, kiedy po raz pierwszy usłyszała od swojego przyszłego męża, księcia Karola, tuż po zaręczynach, że jest "trochę grubiutka". Brak akceptacji ze strony wybranka oraz ciągłe obawy o romans ukochanego z Camillą Parker Bowles miały doprowadzić księżną Dianę do bulimii.

5/8
Księżna Diana
East News

Opublikowane zapisy wyznań księżnej Diany mają zostać wydane w postaci wznowionej po 20 latach książki Andrew Mortona "Diana. Historia prawdziwa".

6/8
Księżna Diana
Facebook
7/8
Księżna Diana
Facebook
8/8
Księżna Diana
Facebook
Więcej na temat Księżna Diana książę Karol