Ryszard Radwański
East News

Nie żyje Ryszard Radwański. Aktor znany m.in. z "Ekstradycji" i "M jak miłość" miał 66 lat

Ryszard Radwański
East News

Smutna wiadomość na sam koniec roku. Nie żyje Ryszard Radwański. Aktor znany był z licznych roli filmowych i serialowych - wystąpił m.in. w "Ekstradycji", czy "M jak miłość". Jak podała rodzina, Radwański zmarł 20 grudnia. Miał tylko 66 lat. Jego pogrzeb odbędzie się 3 stycznia w Warszawie.

Zobacz także: Oni odeszli w 2019 roku... Na zawsze pozostaną w naszej pamięci

Aktor Ryszard Radwański nie żyje

To wyjątkowo smutny rok dla polskiego filmu. Pożegnaliśmy wiele postaci wiele znaczących dla naszej produkcji folmowej - jak wybitnych aktorów: Zofię Czerwińską, Hannę Dunowską, Jana Kobuszewskiego, czy producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Na początku grudnia dowiedzieliśmy się o śmierci Hanny Polk. Gwiazda miała ledwie 56 lat. Teraz dołączył do nich Ryszard Radwański. 

Aktor miał na swoim koncie wiele filmów, w tym tak głośne jak "Lista Schindlera", "Pogranicze w ogniu", czy "Ucieczka z Kina Wolność". Mogliśmy go oglądać w serialowych superprodukcjach, jak "Klan", "Złotopolscy", "M jak miłość", "Samo życie ", "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe , "Pierwsza miłość", "Plebania", czy "Ojciec Mateusz".

Ryszard Radwański w filmie "Trójkąt Bermudzki"

Ryszard Radwański w filmie "Trójkąt Bermudzki"
East News

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08