Nie żyje ojciec Kacpra Kuszewskiego

Tragedia w rodzinie Kacpra Kuszewskiego. Aktor w żałobie

Nie żyje ojciec Kacpra Kuszewskiego

Nie żyje ojciec Kacpra Kuszewskiego, Jarosław Kuszewski. O śmierci 81-letniego aktora i reżysera poinformowała Filharmonia Pomorska, z którą był związany od lat:

Zmarł pan Jarosław Kuszewski, mąż pani Ireny Żarnowskiej, koncertmistrzyni Orkiestry Symfonicznej FP. Żegnamy Aktora, Reżysera, Dziennikarza i Intelektualistę o charyzmatycznej Osobowości, ale przede wszystkim Wielkiego Przyjaciela naszej Instytucji, przez wiele lat życzliwego, błyskotliwego Recenzenta koncertów, i Melomana. Kochał muzykę. Pokochał nasze miasto, które stało się ostatnim przystankiem i azylem w Jego bogatym życiu - napisali pracownicy Filharmonii.

Jarosław Kuszewski urodził się 21 października 1935 roku. Był znany m.in. z takich filmów jak „Cień”, „Legenda” czy „Matka Joanna od Aniołów”. Głównie grał jednak w teatrze. W latach 1973-1976 pełnił funkcję dyrektora naczelnego i artystycznego, po czym jako aktor i reżyser pracował w Teatrze Bałtyckim w Koszalinie i Teatrze im. J. Szaniawskiego w Płocku.

 

Msza żałobna za Jarosława Kuszewskiego odbędzie się w sobotę, 30 lipca 2016 roku, o godz. 9.30 w kaplicy na Cmentarzu przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.

 

Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje.

 

Zobacz także: Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić?

 

Jarosław Kuszewski nie żyje.

Dramat w rodzinie Kacpra Kuszewskiego - jego ojciec nie żyje

 

Kacper Kuszewski stracił ojca.

Kacper Kuszewski

Więcej na temat Kacper Kuszewski
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22