Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Nie żyje ojciec Kacpra Kuszewskiego
Newsy

Tragedia w rodzinie Kacpra Kuszewskiego. Aktor w żałobie

Tragedia w rodzinie Kacpra Kuszewskiego. Aktor w żałobie

Nie żyje ojciec Kacpra Kuszewskiego, Jarosław Kuszewski. O śmierci 81-letniego aktora i reżysera poinformowała Filharmonia Pomorska, z którą był związany od lat:

Zmarł pan Jarosław Kuszewski, mąż pani Ireny Żarnowskiej, koncertmistrzyni Orkiestry Symfonicznej FP. Żegnamy Aktora, Reżysera, Dziennikarza i Intelektualistę o charyzmatycznej Osobowości, ale przede wszystkim Wielkiego Przyjaciela naszej Instytucji, przez wiele lat życzliwego, błyskotliwego Recenzenta koncertów, i Melomana. Kochał muzykę. Pokochał nasze miasto, które stało się ostatnim przystankiem i azylem w Jego bogatym życiu - napisali pracownicy Filharmonii.

Jarosław Kuszewski urodził się 21 października 1935 roku. Był znany m.in. z takich filmów jak „Cień”, „Legenda” czy „Matka Joanna od Aniołów”. Głównie grał jednak w teatrze. W latach 1973-1976 pełnił funkcję dyrektora naczelnego i artystycznego, po czym jako aktor i reżyser pracował w Teatrze Bałtyckim w Koszalinie i Teatrze im. J. Szaniawskiego w Płocku.

 

Msza żałobna za Jarosława Kuszewskiego odbędzie się w sobotę, 30 lipca 2016 roku, o godz. 9.30 w kaplicy na Cmentarzu przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.

 

Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje.

 

Zobacz także: Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić?

 

Jarosław Kuszewski nie żyje.

Dramat w rodzinie Kacpra Kuszewskiego - jego ojciec nie żyje

 

Kacper Kuszewski stracił ojca.

Kacper Kuszewski

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Wiadomo już, co Kuszewski będzie robił po odejściu z "M jak miłość"! Ma to związek z Basią Kurdej-Szatan!
Robi się ciekawie!

Kacper Kuszewski zaskoczył wszystkich swoją nagłą decyzją. Aktor po ponad 18 latach postanowił odejść z "M jak miłość". Kacper Kuszewski wydał obszerne oświadczenie, w którym wyjaśnił powody swojej decyzji.   Ale nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych ról i aktorskich wyzwań. I bardzo liczę na to, że będziecie Państwo nadal mi kibicować - napisał aktor.   Zobacz: Kacper Kuszewski wydał OŚWIADCZENIE w sprawie odejścia z "M jak miłość"   Barbara Kurdej-Szatan, która wciela się w postać Asi w serialu "M jak miłość", nie ukrywa, że jest zaskoczona takim obrotem spraw.    – Nie miałam pojęcia, że odchodzi… To na pewno wielka szkoda dla serialu. Przecież to postać, która prowadzi serial od samego początku. Życzę mu wszystkiego dobrego na dalszej zawodowej drodze. Może gdzieś indziej nasze ścieżki się skrzyżują - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z "Super Expressem".   DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU PONIŻEJ   Kacper Kuszewski - gdzie odchodzi z "M jak miłość"?   Być może Basia Kurdej-Szatan nie bez powodu wspomniała o "skrzyżowaniu się ścieżek". Plotkuje się, że Kacper Kuszewski ma się pojawić w serialu "W rytmie serca", gdzie aktorka gra jedną z głównych ról. Co więcej, podobno Polsat szykuje kolejną produkcję, która ma być stworzona specjalnie dla Kuszewskiego! Te doniesienia potwierdza osoba z bliskiego otoczenia aktora.   – Kacper nie jest typem człowieka, który zdecydowałby się na taką zmianę, gdyby nie był pewny, że spadnie...

ONS
Newsy
Kuszewski w samych slipkach. SEXY?
Słynny aktor na plaży

Miniony rok był dla Kacpra Kuszewskiego bardzo pracowity. Aktor postanowił wynagrodzić sobie ten czas i udał się na wakacyjny odpoczynek. Razem z przyjaciółmi poleciał do Tajlandii i Kambodży, gdzie przywitał nowy rok. Aktora zachwycił nie tylko piękny krajobraz, ale również gościnność i życzliwość tubylców. Całą podróż Kuszewski uznał za udaną. - To były cudowne, egzotyczne wakacje. Mam nadzieję, że teraz łatwiej mi będzie przetrwać długą, szarą i jak na razie mokrą polską zimę - powiedział Kacper w rozmowie z "Faktem". W zimę w południowej części Azji jest temperatura ok. 30 stopni Celsjusza, co oznacza że znalazła się także okazja do błogiego wypoczynku na plaży. Kuszewski tę chwilę uwiecznił na zdjęciu. Pozuje na nim w samych slipach. Prawie nago prezentuje się tak (sexy?): chimera

Kacper Kuszewski nowym jurorem w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Instagram
Newsy
Gwiazdor "M jak miłość" nowym jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To on zastąpi Bartka Kasprzykowskiego!
Zgadniecie który?

Jak informuje "Fakt" Kacper Kuszewski, aktor "M jak miłość" będzie nowym jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor wygrał wygrał ósmą edycję programu TTBZ i Bartek Kasprzykowski, który zrezygnował show od razu wytypował go na swojego godnego następcę. Po pierwszej edycji, miejsce przy stole jury zajęła Kasia Skrzynecka.  – W „Twoja twarz brzmi znajomo” to już taka mała tradycja, że fotel jurora zajmuje ktoś, kto świetnie sprawdził się w programie. Tak samo było wcześniej z Bartkiem. A Kacper oczarował przecież wszystkich – powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji show. Kasprzykowski w 2015 roku wygrał czwartą edycję programu i od tamtej pory zasiadał w jury. Bartek Kasprzykowski odchodzi z TTBZ Bartek Kasprzykowski był jurorem w TTBZ od 2015 roku.  – Gdyby ode mnie zależało, to widziałbym w tej roli Kacpra Kuszewskiego, który cały czas się rozwija, szlifuje swój talent i wzbudza sympatię, co w tym programie jest bardzo ważne. Kacper ma ode mnie zawsze dziesiątkę – powiedział w Super Expressie Kasprzykowski o koledze po fachu.  Bartek Kasprzykowski rezygnuje z show, ponieważ więcej chciałby pracować jako aktor. I na tym chce skupić swoją całą uwagę.    Czy Kacper będzie dobrym nowym jurorem w 9. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przekonamy się już wiosną!   Zobacz także:   Kasprzykowski zdradza kulisy TTBZ: "Kuszewski budził kontrowersje. Nie był faworytem"   Kacper Kuszewski wygrał poprzednią edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po raz pierwszy będzie jurorem w jakimś show.    Kasprzykowski rezygnuje po dwóch latach bycia jurorem.    Kuszewski od 18 lat gra Marka Mostowiaka w "M jak miłość". Wygrał jedną z edycji "Tańca z gwiazdami", nagrał płytę z zespołem 'Leszcze", a teraz będzie jurorem w "TTBZ". 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner