W Nowy Rok do sieci trafiły smutne wieści - reporter medyczny TVN, Marek Nowicki, przekazał tragiczną informację o śmierci profesor Małgorzaty Kozłowskiej-Wojciechowskiej, przez wiele lat związaną ze stacją TVN. Reporter współpracował ze zmarłą przez przeszło ćwierć wieku!

Reklama

Nie żyje Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska

Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska była znana nie tylko w środowisku lekarskim, ale również doskonale rozpoznawana przez szerokie grono widzów programów takich jak "Wiem, co jem", gdzie znana była jako "Doktor Zdrówko". O niepowetowanej stracie poinformował w mediach społecznościowych również związany z TVN Marek Nowicki.

Dziś rano odeszła prof. Małgorzata Kozłowska Wojciechowska. Specjalistka chorób wewnętrznych, gastroenterologii, edukacji żywieniowej i dietetyki, wykładowczyni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Smutna to dla mnie wiadomość, bo współpracowałem z panią profesor od 25 lat, jeszcze w czasach kiedy pracowała w Instytucie Żywności i Żywienia. Przygotowaliśmy wspólnie mnóstwo materiałów edukacyjnych na temat zdrowego żywienia. Począwszy od tych związanych z emocjonującą wojną masła z margaryną, jaka przewaliła się kiedyś przez Polskę. Była bardzo medialną osobą, mówiła jasno, ze swadą, swoim charakterystycznym ciepłym, niskim głosem. Będzie jej brakowało
- napisał na Facebooku Marek Nowicki.
Nie żyje gwiazda TVN
Facebook / Marek Nowicki

Zobacz także: Dziennikarz Polsatu ogłosił nagłe wieści w Sylwestra. Wiemy, co dalej

Nie tylko Piotr Jędrzejek pożegnał zmarłą profesor - o tym smutnym wydarzeniu poinformowała również związana z programem "Wiem, co jem" Katarzyna Bosacka.

Dziś rano po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Pani Profesor Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska, słynna Pani Profesor Zdrówko. Małgosiu, smutno mi i pusto bez ciebie. Do kogo teraz zadzwonię z prośbą o radę?
- napisała Katarzyna Bosacka w pożegnalnym wpisie.
Nie żyje gwiazda TVN
Facebook / Katarzyna Bosacka

Rodzinie Małgorzaty Kozłowskiej-Wojciechowskiej składamy szczere kondolencje. Oglądaliście programy z jej udziałem?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Tomasz Kammel zaapelował do widzów o północy. Ze sceny TVP padły wymowne słowa

Nie żyje gwiazda TVN
Screen YouTube Wiem Co Jem
Reklama
Reklama
Reklama