Nicole Bogdanowicz jest jedną z gwiazd młodego pokolenia, która ogromną sławę zyskała dzięki roli Julki w "Przyjaciółkach". Aktorka wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", a teraz zaskoczyła swoim zdjęciem w sukni ślubnej! Czyżby Nicole Bogdanowicz wzięła ślub? Prawda szybko wyszła na jaw, bo okazuje się, że zdjęcie pochodzi z kampanii sukien ślubnych. Jednak tylu komplementów pod zdjęciami gwiazdy jeszcze nie było. Z całą pewnością to idealna stylizacja ślubna dla aktorki. Zobaczcie sami!

Reklama

Nicole Bogdanowicz z "Przyjaciółek" wzbudziła sensację w sukni ślubnej!

Nicole Bogdanowicz opublikowała na Instagramie kilka swoich zdjęć w ślubnej stylizacji. To nie pierwszy raz, kiedy młoda gwiazda prezentuje się w sukni ślubnej. Już w "Przyjaciółkach" aktorka, stojąc przed ołtarzem wyglądała doskonale, a teraz na zdjęciach pochodzących z kampanii reklamowej wygląda obłędnie. Tylu komplementów już dawno nie otrzymała!

Czy wyjdziesz za mnie? - czytamy na Instagramie Nicole Bogdanowicz.

Okazuje się, że to zdjęcie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko obserwatorów aktorki na Instagramie, ale również innych gwiazd. Skomentował je m.in. Adam Fidusiewicz, Magdalena Stużyńska napisała: Cudowna!!!!, a Anna Karwan dodała: Przepiękna. Internauci są pod wrażeniem stylizacji i figury Nicole Bogdanowicz, komplementując młodą gwiazdę:

Piękna to mało powiedziane ????????????????

Nieziemsko piękna ????

Sami spójrzcie na to zdjęcie!

Zobacz także: Paweł Ciołkosz, gwiazdor "Przyjaciółek" i "Zawsze warto" wziął ślub! Zobaczcie piękną suknię Panny Młodej

Zobacz także

Nicole Bogdanowicz jest młodą i świetnie się zapowiadającą aktorką.

Instagram

Największą popularność Nicole przyniosła rola Julki w serialu "Przyjaciółki".

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama