Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" planuje ślub?! Adrian mocno to zasugerował...

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" jest w szczęśliwym związku i już tego nie ukrywa. Na jej portalach społecznościowych pierwsze zdjęcia z tajemniczym mężczyzną pojawiały się jeszcze w zeszłym roku. Uczestniczka programu TVP pochwaliła się niedawno prezentem, jaki dostała od ukochanego. Był to pierścionek, ale nie miał nic wspólnego z zaręczynami. Jednak dyskusja, jaka wywiązała się pod jednym ze zdjęć Adriana z tej samej edycji show wskazuje na to, że Natalia nie wyklucza wyjścia za mąż! Czy te plany spełnią się szybciej niż nam się wydaje? 

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" szykują się do ślubu? "Kochani, idą zmiany"!

Natalia z "Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu? 

Natalia z "Rolnik szuka żony" bardzo zżyła się z innymi uczestnikami z produkcji. Często spotyka się z Wiolą i Dianą, ale również kibicuje związkowi Adriana i Ilony. Znajomi z "Rolnik szuka żony" często komentują swoje nowe aktualizacje na profilach. Adrian, poza gospodarstwem, profesjonalnie zajmuje się także fotografią. Robi zdjęcia nie tylko w plenerze ale również na ślubach. To właśnie efekty ślubnej sesji w wykonaniu Adriana zwróciły uwagę Natalii: 

- Masz talent - napisała pod jednym ze zdjęć.
- Zrobię Ci takie na Twoim - odpowiedział Adrian.
- Ok, trzymam za słowo!

Oczywiście ta wymiana zdań nie potwierdza decyzji o ślubie Natalii i jej partnera, ale na pewno upewnia w przekonaniu, że należy ona do grona kobiet, które marzą o białej sukni i ślubowaniu miłości przed ołtarzem. W ostatnim czasie nie tylko Natalia znalazła miłość, ale również Wiola. O założeniu rodziny nie raz wspominali także Ilona i Adrian, a Joanna niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Jak myślicie, kto pierwszy zdecyduje się na ślub? 

Zobacz także: Chłopak Marleny z "Rolnik szuka żony" zdradził, od kiedy się spotykają. Planują wspólną przyszłość?

Natalia z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość. Czy niedługo zdecyduje się na ślub? A może po prostu jest typem romantyczki?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia (@natalalala321)

Natalia Rolnik szuka żony
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" zachwyciła się ślubnymi zdjęciami, które wykonał Adrian. Rolnik zadeklarował, że chętnie zrobi zdjęcia podczas jej ślubu. 

Ilona i Adrian z
Instagram/Ilona z Rolnik Szuka Żony

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Mikołaj Roznerski nie spędził walentynek z Adrianą Kalską! Nad ich związkiem zawisły czarne chmury?

zobacz 00:25