Natalia Siwiec na salonach drugi raz z tą samą torebką
ONS

Siwiec ze starą torebką na imprezie. Miała ją na swojej pierwszej wielkiej gali

Natalia Siwiec na salonach drugi raz z tą samą torebką
ONS

Natalia Siwiec szturmem wdarła się na salony, po tym jak podczas Euro 2012 zrobiono jej seksowne zdjęcia na Stadionie Narodowym. Fotografia, na której celebrytka eksponuje dekolt obiegła cały świat i od tej pory jej telefon nie przestawał dzwonić. Siwiec idealnie wykorzystała swoje pięć minut, a dzisiaj odcina kupony od popularności. Zobacz: Siwiec na imprezie w samej koszulce. Założyła TE buty

Nie da się ukryć, że od samego początku gwiazda lubiła podkreślać swoje atuty, a jej styl ubierania wzbudzał wiele emocji. Swoje pierwsze duże wyjście modelka zaliczyła na gali Polacy z Werwą w 2012 roku, gdzie pojawiła się w długiej czarnej sukni, od pasa w górę z koronki. Wtedy do tej kreacji dobrała czarną kopertówkę w kształcie kokardy.

Minęło dwa lata, a Natalia Siwiec postanowiła wyciągnąć torebkę z szafy ponownie. Tym razem uzupełniała ona stylizację ze złotą tuniką i botkami za kostkę na gali "Ty fundujesz dobro". Porównując te dwa zdjęcie od razu widać, że celebrytka zmieniła styl i już tak nie epatuje nagością.

W którym zestawieniu kopertówka pasuje bardziej?

Zobacz: Siwiec w skórzanej spódnicy na premierze gry komputerowej. Zmienia styl
 



Natalia Siwiec na gali "Ty fundujesz dobro" fundacji Przyjaciel


Natalia Siwiec na gali "Ty fundujesz dobro" fundacji Przyjaciel

 

Siwiec w smokingu na imprezie:

Więcej na temat Natalia Siwiec Polacy z werwą
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33