Natalia Siwiec zagra w filmie
ONS

Siwiec dostała rolę w hitowym filmie. Dołączyła do gwiazdorskiej obsady

Natalia Siwiec zagra w filmie
ONS

Dwa lata po Euro 2012 kariera Natalii Siwiec ma się świetnie. Celebrytka wciąż bryluje na salonach, wzbudza zainteresowanie mediów, a reklamodawcy chętnie angażują ją do kolejnych zleceń. Upominają się o nią również za granicą, a magazyny dla panów doceniają wdzięki polskiej modelki. Przypomnijmy: Siwiec na okładce zagranicznego magazynu. Pokazała kształtne piersi

Celebrytka nigdy nie ukrywała, że ma większe ambicje niż tylko pozowanie do zdjęć. Natalia wielokrotnie podkreślała, że chciałaby spróbować swoich sił w aktorstwie - ma nawet na swoim koncie epizod w serialu "To nie koniec świata", który odbił się szerokim echem. Teraz spełniło się kolejne z marzeń modelki. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Siwiec wystąpi w filmie "Wkręceni 2". Przypomnijmy, że w produkcji występują m.in. Anna Mucha, Małgorzata Socha czy Marta Żmuda-Trzebiatowska. Natalia nakręciła już część scen.
 

Natalia ma ogromny potencjał medialny i chce próbować swoich sił w aktorstwie. Wkręceni to przewrotna komedia, więc pojawienie się tam Natalii jest zupełnie naturalne i na miejscu. Na planie jest profesjonalna i bardzo podekscytowana, podobnie jak statyści, którzy w przerwach między ujęciami chętnie robią sobie z nią pamiątkowe zdjęcia - zdradza w rozmowie z nami osoba z produkcji filmu.


Ma szanse na większą karierę jako aktorka?

Zobacz: Siwiec podbija Nowy Jork. Poleciała tam z mężem i jego synem

Natalia Siwiec na wakacjach:

Więcej na temat Natalia Siwiec
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11