Natalia Siwiec jest wyjątkowo aktywna w sieci i chętnie pokazuje swoje życie. Mimo że wiele gwiazd ukrywa swoją prywatność, i nie pokazuje np. twarzy swoich dzieci, to Natalia Siwiec zdecydowanie do nich nie należy. Niemal codziennie chwali się fanom nowymi zdjęciami zarówno swoimi, jak i córeczki Mii.

Reklama

Tym razem na jej profilu na Instagramie pojawło się zdjęcie z... mamą! Trudno uwierzyć, że nie są siostrami!

Natalia Siwiec pokazała swoją mamę

Natalia Siwiec postanowiła zapoznać fanów z kolejnymi członkami swojej rodziny. Tym razem użytkownicy Instagrama mieli szansę zobaczyc mamę gwiazdy! I, jak się okazało, to właśnie po niej Natalia odziedziczyła swoją urodę! Fani zwrócili uwagę, że mama modelki wygląda jak jej siostra.

Jesteście podobne ????

Siostry ❤️

Piękne ????

Mama podobna do Ciebie i młodo wygląda. Ile ma lat

Natalia Siwiec zdradziła, że jej mama ma 61 lat. Co ciekawe, pani Liliana, bo tak ma na imię, jest wyjątkowo aktywna na Instagramie. Ma swój profil, który obserwuje ponad 6 tysięcy osób. Mama Natalii Siwiec publikuje mnóstwo zdjęć, na których widać malownicze widoki z jej podróży po świecie. Nie brakuje jednak również zdjęć z córką Natalią i wnuczką Mią, która - jak się okazuje - jest oczkiem w głowie całej rodziny.

Ona uwielbia fotografie. Większość zdjęć z jej Instagrama to są zdjęcia z podróży, zdjęcia pięknych miejsc. Śmieję się, że jest blogerką - powiedziała kiedyś Natalia o swojej mamie.

Zobacz także
Instagram

Natalia Siwiec odziedziczyła urodę po swojej mamie

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama