Obie walczyły o uwagę fotoreporterów
WIDEO…
Natalia Siwiec na sportowo na imprezie torebek z gumy. Towarzyszyła jej znana koleżanka

ONS
Obie walczyły o uwagę fotoreporterów
WIDEO…

ONS
Dzisiaj w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji popularnych wśród gwiazd torebek "O bag", na której pojawiły się dwie celebrytki. Natalia Siwiec i Sylwia Nowak z zainteresowaniem oglądały kolekcję na nadchodzący sezon wiosenno-letni. Obie tego dnia wyglądały rewelacyjnie, choć każda z nich postawiła na inny styl.
Zobacz: Gwiazdka "Miłości na Bogato" w Playboyu. Pokazała wszystko!
Siwiec wybrała zestaw bardziej sportowy. Do czarnych, skórzanych rurek z ciekawymi akcentami dobrała szarą bluzę TOMAOTOMO. Do tego wygodne sportowe buty na koturnie i biała, mała torebka od projektantek. Z kolei Nowak postawiła na bardziej dziewczęcy strój i założyła sukienkę w kolorze pudrowego różu wykończoną czarną koronką i modną falbaną. Całość dopełniły długie kozaki za kolano na szpilce, które słodkiej kreacji dodały charakteru.
Obie chętnie pozowały fotoreporterom i nadrobiły zaległości towarzyskie. Która wyglądała lepiej?

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.