Natalia Kukulska na spacerze z córkami Natalia Kukulska w białej koszuli Natalia Kukulska na spacerze z córkami
Natalia Kukulska w białej koszuli

Natalia Kukulska "przyłapana" na spacerze z córkami. Piosenkarka jest dumną mamą trójki dzieci: syna Jana oraz córek Anny i Laury. Syn Natalii Kukulskiej zaledwie kilka miesięcy temu skończył 19 lat, 4 maja córka Ania skończyła 14 lat, a mała Laura ma już dwa latka. Artystka spędza ze swoimi pociechami każdą wolną chwilę. Ostatnio Natalia Kukulska razem z Anną i Laurą wybrały się na babski spacer ulicami Warszawy. 

Zobaczcie zdjęcia Natalii Kukulskiej z córkami! Mała Laura to już duża dziewczynka. Spójrzcie tylko na jej fryzurę! W burzy loków na głowie  wygląda uroczo. 

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z hucznych urodzin syna. Jasiek skończył właśnie 19 lat!

1/3
Natalia Kukulska na spacerze z córkami

Natalia Kukulska razem z Anną i Laurą spacerowała ulicami Warszawy. Najmłodsza pociecha wokalistki to cała mama! Spójrzcie na identyczne fryzury wokalistki i jej najmłodszej córki. 

2/3
Natalia Kukulska w białej koszuli

Natalia zabrała córki na lody! W te upalne dni idealne na ochłodę!

3/3
Natalia Kukulska na spacerze z córkami

Myślicie, że za kilka lat pociechy Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki pójdą w ślady rodziców i również będą tworzyć muzykę? Starsza córka artystki uczęszcza do Warsztatowej Akademii Musicalowej. Warto dodać, że syn pary, Jan, również ma zdolności muzyczne! Gra m.in. na perkusji. 

 

Więcej na temat Natalia Kukulska dzieci gwiazd