Natalia Kukulska z synem, Janem

Natalia Kukulska jest dumna ze swojego syna, Jana, który w czerwcu tamtego roku skończył 18 lat. Nastolatek niedawno miał swoją studniówkę, na której nie zabrakło słynnych rodziców. Gwiazda pokazała zdjęcie z tego wydarzenia, które okrasiła zabawnym podpisem. Zobaczcie, jak wygląda syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki!  

 

Zobacz także: Jak wyglądają i czym zajmują się dzieci Kasi Figury, Natalii Kukulskiej, Kasi Nosowskiej i wielu innych gwiazd?

1/3
Natalia Kukulska z synem, Janem

Jasiek, syn Natalii Kukulskiej, jest przyzwyczajony do zainteresowania mediów. Jego mama często zabierała go na różne konferencje, pokazy i inne wydarzenia, gdzie byli obecni fotoreporterzy. Na zdjęciu Natalia z synem w Teatrze Roma w 2011 roku. Jak wygląda chłopiec 8 lat później już jako dorosły mężczyzna?

 

2/3
Natalia Kukulska z synem, Janem

Niedawno Jan miał studniówkę! Z tej okazji Natalia w sieci pokazała zdjęcie bardzo szykownej rodziny. Piosenkarka nie chciała się chyba wyróżniać, dlatego też postawiła na białą koszulę i czarny krawat. Co napisała?

 

#studniówka #syn#ijegoziomki #boprzecieżniestarzy #duma#rodzina #love4ever - i w ten sposób wiemy, że Jan na pewno nie mówi na swoich rodziców "starzy" ;)

3/3
Natalia Kukulska z synem, Janem

Syn Natalii, podobnie jak cała rodzina, jest umuzykalniony. Gra m.in. na perkusji! Plotkowano, że na studia wybierze się aż do USA, choć nastolatek zastanawiał się ponoć nad Akademią Muzyczną w Warszawie. Mama na pewno będzie wspierać go w każdym wyborze:

Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Jan pokochał muzykę. Jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować - mówiła w "Fakcie".

Natalia, poza Janem, wychowuje dwie córki: Anię i Laurę.

Zobacz także: Córka Kukulskiej jest podobna do Anny Jantar! Pójdzie w ślady mamy i babci?

Więcej na temat Natalia Kukulska