Zobacz, jak wyglądają!
1/4

 

Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Najmłodsze z nich, urocza Laura, przyszła na świat na początku 2017 roku i od razu stała się ulubienicą całej rodziny. Starsze dzieci Natalii Kukulskiej chętnie pomagają w opiece nad małą siostrzyczką. Ostatnio piosenkarka była widziana w towarzystwie dwóch swoich córek w Warszawie. Aż trudno uwierzyć, że starsza z nich, Anna, jest już taką dużą panną! Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Syn Natalii Kukulskiej kończy 18 lat! Jak wygląda? ZDJĘCIA

2/4

 

Natalia Kukulska wraz z córkami były widziane w Warszawie. Starsza córka piosenkarki wygląda już niemal jak jej koleżanka. 13-letnia Ania jest teraz wysoką i bardzo zgrabną nastolatką. Widać, że świetny gust odziedziczyła po swojej mamie. Anna ubrana była bowiem w modny, camelowy płaszczyk, trampki Vans oraz w spodnie z czerwonym lampasem.

Jej młodsza siostra również jest już małą fashionistką. Natalia Kukulska wybrała bowiem dla Laury kurteczkę w niezwykle modny w tym sezonie panterkowy wzór. Sama również miała na sobie okrycie w podobnym stylu. Co za modelki! 

 

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała, jak na planie teledysku karmi córeczkę piersią... Niezwykłe zdjęcie!

3/4

 

Laura przyszła na świat w styczniu 2017 roku. Jej mama nie zamierzała jednak iść na długi urlop macierzyński. Natalia Kukulska błyskawicznie wróciła do pracy. Macierzyństwo dodało jej energii. Piosenkarka tworzy coraz to lepsze kawałki! :) Nie da się przy nich stać w miejscu - nogi same rwą się do tańca! 

4/4

 

Wciąż nie możemy uwierzyć w to, jak ten czas szybko płynie! Ania to już nastolatka! :) Pamiętacie ją, gdy była mała?

Więcej na temat Natalia Kukulska dzieci gwiazd