Natalia Kukulska pokazała 13-letnia córkę
Jak dziś wygląda?
1/5
Natalia Kukulska pokazała 13-letnia córkę

 

Córka Natalii Kukulskiej, Ania Dąbrówka, ma już 13 lat. Na Instagramie wokalistki pojawiło się piękne zdjęcie słynnej artystki z nastolatką. Jak dziś wygląda Ania? Czy poszła śladami mamy? Znamy szczegóły. 

 

Ania Dąbrówka przyszła na świat w 2005 roku. Od samego początku ma styczność z show-biznesem i muzyką! Mama zabierała ją ze sobą na koncerty, a czasami na imprezy, gdzie pozowały razem do zdjęć. Anna jest więc zaznajomiona z błyskiem fleszy i czerwonymi dywanami.

13-letnia dziewczyna, podobnie jak jej rodzice, zajmuje się muzyką. Niedawno widzieliśmy ją w  klipie Warsztatowej Akademii Musicalowej, do której uczęszczała, gdzie zaśpiewała solową partię w piosence "Żywioły".

 

Zobacz: Córka Natalii Kukulskiej odziedziczyła talent po mamie i babci? Do sieci właśnie trafił jej pierwszy klip! WIDEO

 

Zobaczcie, jak dziś wygląda! 

2/5
Natalia Kukulska pokazała 13-letnią córkę

 

Ania to drugie w kolejności dziecko Natalii Kukulskiej. W 2000 roku urodziła syna, Jana, potem Anię, a w 2017 - córkę Laurę! Ojcem jej dzieci jest mąż gwiazdy, Michał Dąbrówka, którego poznała w 1990 roku. W 2000 roku wzięli ślub! 

 

3/5
Natalia Kukulska pokazała 13-letnią córkę

 

Piękne głębokie oczy, burza loków - Ania była bardzo podobna do mamy jako kilkuletnia dziewczynka. Jak jest teraz?

 

4/5
Natalia Kukulska pokazała 13-letnią córkę

 

Tak zostało :) Ania Dąbrówka, która ma już 13 lat, to istna kopia Natalii Kukulskiej! Jak myślicie, dziewczyna zrobi karierę na scenie?

 

5/5
Jak dziś wygląda syn Natalii Kukulskiej?

 

Natalia Kukulska z dziećmi kilkanaście lat temu. Jak wygląda jej syn? Zobaczcie zdjęcia 18-letniego Jana poniżej!

 

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej kończy 18 lat! Jak dziś wygląda? Zobaczcie ZDJĘCIA!

Więcej na temat Natalia Kukulska