Wioleta Rolnik szuka żony

Wiola z "Rolnika" nie podbiła serca Adriana, ale znalazła miłość poza programem? Diana nie ma wątpliwości!

Wioleta Rolnik szuka żony

Wioleta z "Rolnik szuka żony 6" znalazła upragnioną miłość? W programie nie udało jej się zdobyć serca Adriana. Rolnik wybrał Ilonę, z którą do dziś tworzy udany związek. Pozostałe dziewczyny z show nie chowają do niego urazy, bo połączyła je wspaniała przyjaźń.

Ostatnio Wioleta opublikowała zdjęcie z restauracji, które wywołało zaciekawienie jej koleżanki z programu. Diana zapytała, czy to randka z ukochanym. Czyżby Wioleta z "Rolnik szuka żony" była zakochana? 

Zobacz także: Adrian z "Rolnik szuka żony" mówi o dziecku z Iloną: "Nie skończy się na jedynaku!"

Wioleta z "Rolnik szuka żony 6" znalazła partnera? 

Wioleta zgłaszając się do "Rolnik szuka żony" nie ukrywała, że uwielbia ciszę i spokój. Była jedną ze spokojniejszych i najbardziej wstydliwych uczestniczek. Zaznaczała, że marzy o dzieleniu życia z kimś wyrozumiałym, kto będzie również gotowy na założenie rodziny.

Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie sugerujące, że była na randce! Tak też pomyślała Diana, koleżanka Wioli z programu. Zapytała wprost: 

- Czyżby kolacja z ukochanym🤔😉 

- Diana, to stare zdjęcie z imprezki naszej rolnikowej - usprawiedliwiła się zawstydzona Wiola.

Wygląda wiec na to, że serce Wioli wciąż nie jest zajęte. 

Przypomnijmy, że szósta edycja "Rolnik szuka żony" zakończyła się dwoma związkami: Ilony i Adriana oraz Ani i Jakuba. Jednak relacja tych drugich nie przetrwała próby czasu. Informację o rozstaniu przekazała Ania za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Przyznała, ze to była ich wspólna decyzja, ponieważ mieli różne wizje na temat stworzenia rodziny. 

To zdjęcie wzbudziło zainteresowanie Diany

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wioleta Boćwińska (@wioletabocwinska)

Wioleta próbowała skraść serce Adriana w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik ostatecznie wybrał Ilonę, z którą do dziś tworzy szczęśliwy związek. Czy serce Wiolety również jest zajęte? 

Wioleta, kandydatka Adriana w programie "Rolnik szuka żony"
Facebook

Wioleta z "Rolnik szuka żony 6" opublikowała zdjęcie z restauracji. Skomentowała je jej koleżanka z programu Diana pytając, czy to zdjęcie z randki z ukochanym

Natalia, Diana i Wioleta z Rolnik szuka żony 6
Natalia, Diana i Wioleta z Rolnik szuka żony 6

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13