Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram

Adrian z "Rolnik szuka żony" mówi o dziecku z Iloną: "Nie skończy się na jedynaku!"

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" to jedyna para szóstej edycji tego programu, która w dalszym ciągu jest ze sobą. Ich miłość kwitnie i najwyraźniej partnerzy snują już poważne plany na przyszłość! W wywiadzie dla "Rewii" Adrian wyznał, że marzy już o... dzieciach! Czy Ilona jest już gotowa na tak odważny krok? 

Zobacz także: Kuba z "Rolnik szuka żony" chciał mieć dziecko z Anią? To dlatego się rozstali?

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" zyskali ogromną sympatię widzów, którzy stale im dopingują i trzymają kciuki za ich miłość! Para spędza ze sobą mnóstwo czasu i wygląda na to, że zaczęła już planować swoją wspólną przyszłość. W rozmowie z "Rewią" Adrian wyznał, że z każdą chwilą jest między nimi coraz lepiej i chociaż jeszcze się nie zaręczyli, to są ze sobą bardzo blisko. 

Na razie lepiej się poznajemy, rozwijamy to, co do tej pory udało nam się zbudować. Z każdym dniem jest coraz lepiej. Ilona ujmuje mnie swoją wrażliwością. Wyznajemy podobne wartości. Ważna jest dla nas rodzina, wspólny dom. Jesteśmy sobie bardzo bliscy, choć jeszcze się nie zaręczyliśmy - wyznał Adrian Berkowicz dla "Rewii".

Rodzina Adriana bardzo polubiła Ilonę. Również partnerka rolnika bardzo dobrze czuje się w obecności jego najbliższych i często ich odwiedza. Adrian został zapytany również o to, jak najczęściej spędza wolny czas ze swoją ukochaną. 

Aktywnie, na świeżym powietrzu. Najczęściej są to spontaniczne wypady weekendowe. Chętnie odwiedzamy też stajnię, w której Ilona ma dwa konie. Opanowałem już podstawy jazdy wierzchem. Obecnie jestem na etapie kłusowania. Ilona z kolei powoli oswaja się z obiektywem i pozuje mi do zdjęć. Cieszę się, że moje fotografie tak się jej podobają. Nasze pasje się przeplatają. Ona wciąga mnie do swojego świata, a ja ją do mojego - powiedział Adrian. 

Adrian wyznał także, że widzi już obok siebie żonę i gromadkę dzieci! 

Chyba każdy o tym marzy, to normalne. Chcę mieć rodzinę, dzieci, ułożyć sobie z kimś życie. Może być dwójka maluchów, albo więcej. Nie chciałbym, że skoczyło się na jedynaku.

Wygląda na to, że Adrian już jest gotowy na założenie rodziny! Myślicie, że Ilona również podziela jego zdanie?

Ilona rolnik szuka żony
Facebook

Ilona i Adrian są aktualnie jedyną parą z szóstej edycji "Rolnik szuka żony", którzy są ciągle razem!

Adrian i Ilona Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22