Party Stories
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram
Newsy

Adrian z "Rolnik szuka żony" mówi o dziecku z Iloną: "Nie skończy się na jedynaku!"

Adrian z "Rolnik szuka żony" w wywiadzie powiedział o dziecku z Iloną!

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" to jedyna para szóstej edycji tego programu, która w dalszym ciągu jest ze sobą. Ich miłość kwitnie i najwyraźniej partnerzy snują już poważne plany na przyszłość! W wywiadzie dla "Rewii" Adrian wyznał, że marzy już o... dzieciach! Czy Ilona jest już gotowa na tak odważny krok? 

Zobacz także: Kuba z "Rolnik szuka żony" chciał mieć dziecko z Anią? To dlatego się rozstali?

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" zyskali ogromną sympatię widzów, którzy stale im dopingują i trzymają kciuki za ich miłość! Para spędza ze sobą mnóstwo czasu i wygląda na to, że zaczęła już planować swoją wspólną przyszłość. W rozmowie z "Rewią" Adrian wyznał, że z każdą chwilą jest między nimi coraz lepiej i chociaż jeszcze się nie zaręczyli, to są ze sobą bardzo blisko. 

Na razie lepiej się poznajemy, rozwijamy to, co do tej pory udało nam się zbudować. Z każdym dniem jest coraz lepiej. Ilona ujmuje mnie swoją wrażliwością. Wyznajemy podobne wartości. Ważna jest dla nas rodzina, wspólny dom. Jesteśmy sobie bardzo bliscy, choć jeszcze się nie zaręczyliśmy - wyznał Adrian Berkowicz dla "Rewii".

Rodzina Adriana bardzo polubiła Ilonę. Również partnerka rolnika bardzo dobrze czuje się w obecności jego najbliższych i często ich odwiedza. Adrian został zapytany również o to, jak najczęściej spędza wolny czas ze swoją ukochaną. 

Aktywnie, na świeżym powietrzu. Najczęściej są to spontaniczne wypady weekendowe. Chętnie odwiedzamy też stajnię, w której Ilona ma dwa konie. Opanowałem już podstawy jazdy wierzchem. Obecnie jestem na etapie kłusowania. Ilona z kolei powoli oswaja się z obiektywem i pozuje mi do zdjęć. Cieszę się, że moje fotografie tak się jej podobają. Nasze pasje się przeplatają. Ona wciąga mnie do swojego świata, a ja ją do mojego - powiedział Adrian. 

Adrian wyznał także, że widzi już obok siebie żonę i gromadkę dzieci! 

Chyba każdy o tym marzy, to normalne. Chcę mieć rodzinę, dzieci, ułożyć sobie z kimś życie. Może być dwójka maluchów, albo więcej. Nie chciałbym, że skoczyło się na jedynaku.

Wygląda na to, że Adrian już jest gotowy na założenie rodziny! Myślicie, że Ilona również podziela jego zdanie?

Ilona rolnik szuka żony
Facebook

Ilona i Adrian są aktualnie jedyną parą z szóstej edycji "Rolnik szuka żony", którzy są ciągle razem!

Adrian i Ilona Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sławomir z 6. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook
TV-Show
Poznaj tajemnicę Sławomira z "Rolnik szuka żony 6"! Nie uwierzysz, czym jeszcze się zajmuje

Niebawem na antenie TVP 1 zadebiutuje 6. edycja programu "Rolnik szuka żony" . Widzowie z niecierpliwością czekają na ten moment. Na szczęście produkcja już wcześniej ujawniła, który z uczestników zakwalifikował się do dalszej zabawy. Najwięcej listów otrzymał Seweryn, który urzekł wszystkich swoją wzruszającą historią. Zobacz także:  To rodzinna tragedia sprowadziła Seweryna do "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co nam powiedział Wśród nowych uczestników pojawił się także Sławomir. Okazuje się, że mężczyzna jest nie tylko rolnikiem. Czym jeszcze zajmuje się Sławek? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej!  Czekacie na nową edycję programu "Rolnik szuka żony"? Zobacz także:  Jakub z nowej edycji „Rolnik szuka żony” osiągnął w życiu sukces! Nie boi się, że kandydatki przyciąga jego majątek?

Sara z "Rolnik szuka żony 4"
Instagram
TV-Show
Czy Sara z "Rolnik szuka żony 4" znalazła miłość? Zobacz, co nam zdradziła!
Sprawdź, jak potoczyło się życie Sary po zakończeniu 4. edycji "Rolnik szuka żony". Czy znalazła w końcu miłość?

Sara wzięła udział w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" , ponieważ miała nadzieję, że znajdzie w nim miłość. W oko wpadł jej sympatyczny Karol, miłośników kwiatów. Początkowo wydawało się, że ta piękna blondynka również skradła serce rolnika. Ostatecznie jednak Karol nie zdecydował się kontynuować z nią znajomości. Jak potoczyło się życie Sary po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony"? Czy znalazła w końcu miłość? Zobaczcie, co zdradziła w rozmowie z Party.pl!

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Adrian z "Rolnik szuka żony" zarzucił Ilonie kłamstwo! Poszło o... jedno zdjęcie
Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" przeżywają pierwszy kryzys? Jakie są relacje pomiędzy parą?

Ilona i Adrian z " Rolnik szuka żony " to aktualnie jedyna para, która znalazła miłość w szóstej edycji show. Niestety, ich przyjaciele z programu, Anna i Jakub, postanowili zakończyć swój związek. Ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Natomiast u Adriana i jego ukochanej sprawy mają się bardzo dobrze, a fani wciąż dopytują czy zdecydują się wreszcie na ślub. Jednak pod jednym ze zdjęć Adrian zarzucił Ilonie kłamstwo. Co tak bardzo mu się nie spodobało?  Zobacz także:  Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z podróży z Adrianem, a fani piszą: „Oby wam się udało”! Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" przekomarzają się w sieci Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" bardzo łatwo zjednują sobie sympatię fanów. Prowadzą publiczne profile społecznościowe i chętnie wdają się w dyskusję z obserwującymi, zdradzając czasami szczegóły swoich relacji. Para daje się poznać innym jako bardzo wesoła i mająca niesamowity dystans do świata. Adrian opublikował zdjęcie ze wspólnego weekendowego wyjścia na basen. Autorką zdjęcia jest Ilona, co widać w odbiciu lustra.  - Chciała sobie dziewczyna zrobić ładne zdjęcie na pamiątkę a ten tu wziął wlazł w kadr i po ładnym zdjęciu  - napisała fanka  - Dokładnie tak było! - potwierdziła Ilona, na co Adrian nie pozostał obojętny:  - te co tu za kłamstwa wypisujesz? Poczucie humoru niewątpliwie dopisuje tej parze, a ich dobre nastawienie udziela się również obserwującym. Oby więcej takich osób! To zdecydowanie najsympatyczniejsza para ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". Czy zdecydują się na założenie rodziny?  Zobacz także:  Rozstanie Ani i Jakuba z "Rolnik szuka żony" odbije się na synu uczestniczki?...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner