krótkie małżeństwo, doda, kim, britney spears
Eastnews/instagram

Ostatnio Nicolas Cage rozwiódł się po czterech dniach małżeństwa! Aktor wyznał, że był zmęczony związkiem i "pijany do nieprzytomności" w momencie składania przysięgi. Szybki ślub i jeszcze szybszy rozwód zszokował fanów aktora. Ale to nie Nicolas Cage ustanowił rekord, jeśli chodzi o staż związku małżeńskiego!

Britney Spears, Kim Kardashian, Pamela Anderson - te gwiazdy mogą pochwalić się rekordowo krótkimi małżeństwami. W Polsce ten temat nie jest również obcy, a lista nazwisk jest naprawdę długa! Przypominamy najkrótsze małżeństwa gwiazd. Czy w 2019 roku ktoś dołączy do "rekordzistów"?

1/9
Britney Spears krótkie małżeństwo
EastNews

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Kto jest rekordzistą?

Britney Spears w 2004 roku wyszła za mąż za swojego przyjaciela z dzieciństwa, Jasona Alexandera. Ślub pary odbył się w Las Vegas. Ich związek nie trwał jednak długo. Britney i Jason rozwiedli się po 55 godzinach od ceremonii. 

2/9
Dorota Szelągowska i Adam Sztaba, krótkie małżeństwo
Eastnews

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba byli ze sobą przez 13 lat. Projektantka wnętrz i kompozytor długo nie mogli podjąć decyzji o ślubie, a gdy w końcu to zrobili, to w związku małżeńskim wytrwali tylko dwa lata. Dziś zarówno Adam, jak i Dorota mają swoje rodziny.

Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani związku - wyznała Dorota w "Twoim Stylu".

3/9
Nicolas Cage czerwony dywan
EastNews

Nicolas Cage z Eriką Koike spotykali się od 2018 roku. Niespełna rok później para stanęła na ślubnym kobiercu w Las Vegas. Po czterech dniach ogłosiła koniec małżeństwa. Para do ołtarza poszła pijana. Teraz Cage próbuje unieważnić ślub, a jeśli sąd nie przychyli się do jego wniosku, parę czeka rozwód.

To czwarte i najkrótsze małżeństwo Cage'a. Aktor wcześniej był w związku małżeńskim z Lisą Marie Presley (kilka miesięcy), Patricią Arquette (6 lat) i z Alice Kim (12 lat).

4/9
Doda i Radek Majdan, krótkie małżeństwo
Eastnews

Dorota Rabczewska i Radosław Majdan poznali się w 2003 roku. Para dwa lata później stanęła na ślubnym kobiercu, a w 2007 roku ogłosiła koniec małżeństwa. Finalnie Dorocie i Radkowi udało się przestać być mężem i żoną w 2008 roku. Dziś Radosław jest mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan, a Doda żoną Emila Stępnia.

5/9
Kim Kardashian, krótkie małżeństwo
Eastnews

Gdy polskie gwiazdy rozwodzą się dopiero po roku czy dwóch, to zagraniczni celebryci nie mają problemu z wcześniejszym anulowaniem małżeństwa. Kim Kardashian i Kris Humphries rozstali się po 72 dniach od przysięgi. A przez 536 dni toczyli bitwę dotyczącą unieważnienia małżeństwa.

6/9
Mateusz Damięcki i Monika, krótkie małżeństwo
Eastnews

Mateusz Damięcki i Monika Krogulska rozwiedli się po 8 miesiącach małżeństwa. Aktor próbował nawet unieważnić ślub kościelny, jednak biskupi nie wyrazili na to zgody.

7/9
Pamela Anderson na jachcie
Eastnews

Pamela Anderson na swoim koncie ma kilkanaście nieudanych związków i kilka małżeństw. Żoną Kida Rocka była 122 dni, a Ricka Salomona pierwszy raz 6 miesięcy, a drugi rok.

8/9
jennifer_lopez_bella_night_podpaski
East News

Jennifer Lopez właśnie przygotowuje się do czwartego ślubu! Jej pierwszym mężem był Kubańczyk Ojani Noà (13 miesięcy małżeństwa), drugim Cris Judd (dwa lata), a trzecim Cris Judd (8 lat małżeństwa).

9/9
Anna Przybylska
East News

Pierwszym mężem Anny Przybylskiej był Dominik Zygra, tenisista i biznesmen z Trójmiasta. Para do ołtarza poszła po 9 miesiącach znajomości. Podobno to gwiazda nalegała na sformalizowanie związku. Ania i Dominik rozwiedli się po półtora roku.