Księżniczka Charlotte w drodze na chrzest
East News
Newsy

Na chrzcinach księżniczki Charlotte podano wyjątkowy tort. Miał 4 lata!

To nie żart!

Kolejne chrzciny w brytyjskiej rodzinie królewskiej to kolejna okazja do wyjęcia weselnego tortu Kate i Williama z zamrażarki!


Na przyjęciu z okazji chrztu księżniczki Charlotte podano kawałek tortu zrobionego w kwietniu 2011 roku.
Ostatnio tort wyjmowano z zamrażarki na chrzcinach George'a, półtora roku temu.

Oryginalny tort pokryty masą lukrową miał osiem warstw, które ustawione jedna na drugiej sięgały metra wysokości. Książęca para postanowiła zamrozić trzy warstwy, by zachować je na specjalne okazje.

Owocowy tort udekorowany setkami kwiatów z masy cukrowej, głównie symbolizujących Anglię i Szkocję, powstał w cukierni Fiony Cairns w Leicester.

Ale to nie wszystkie słodkie ciekawostki na temat wypieków rodziny królewskiej. Rok temu kawałek tortu ślubnego Kate i Williama został zlicytowany na aukcji za 7,5 tys. dolarów! Dom aukcyjny Julien’s Auctions kupił porcję od jednego z gości weselnych. Wcześniej ten sam dom aukcyjny sprzedał tort ze ślubu księżnej Diany i księcia Karola. Tort miał 27 lat!!!!! I sprzedał się za „zaledwie” 6 tys. dolarów.
Ciekawe, czy był smaczny...


Tort ze ślubu Williama i Kate:

Tort ślubny Williama i Kate


Rodzina królewska w drodze na chrzest Charlotte:

Prezent księżniczki Charlotte
Newsy
Księżniczka Charlotte dostała na urodziny prezent o wartości 200 000 dolarów!
Co to takiego?

W miniony weekend odbyły się chrzciny księżniczki Charlotte , na których nie zabrakło tłumów. Jednak prawdziwym zaskoczeniem był tort. Jak się okazuje czekał on na ten dzień aż 4 lata. Zobacz:  Na chrzcinach księżniczki Charlotte podano wyjątkowy tort. Miał 4 lata! Teraz prawdziwą sensację wywołuje jeden z prezentów, który dziewczynka otrzymała w tym wyjątkowym dniu. Charlotte otrzymała bowiem rzadko spotykany obraz olejny "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Jednak to cena wzbudza największe zainteresowanie, bo jak podaje closerweekly.com, dzieło jest warte aż 200 000 dolarów!  Prezent jest repliką obrazu namalowanego w  1937 roku, która powstała na specjalne życzenie przyjaciół księżnej Kate i księcia Williama.    

Facebook
Newsy
Na oficjalnych zdjęciach z chrztu księżniczki Charlotte brakuje księcia Harrego! Wiemy dlaczego!
Czyżby konflikt w rodzinie królewskiej?

Brytyjska rodzina królewska pokazała oficjalne zdjęcia z niedzielnego chrztu księżniczki Charlotte . Opublikowano cztery fotografie, których autorem jest słynny fotograf - Mario Testino. Pierwsze dwa zdjęcia są bardziej oficjalne - jedno grupowe z królową Elżbietą i innymi członkami rodziny królewskiej, a drugie - rodzinki Williama w komplecie. Dwie pozostałe fotografie to mniej oficjalne zdjęcie księżnej Kate z córką oraz księcia Williama z synem. Wszystkie zdjęcia są świetne! Zobacz też: Na chrzcinach księżniczki Charlotte podano wyjątkowy tort. Miał 4 lata! Nie da się jednak nie zauważyć, że brakuje na nich brata księcia Williama - księcia Harrego. Dlaczego nie uczestniczył on w chrzcie swojej bratanicy? Książę przebywa obecnie w trzymiesięcznej podróży w Afryce, więc wspólnie zadecydowano, że nie ma sensu, aby przyjeżdżał specjalnie na chrzest. Kate i William nie wybrali księcia Harrego na ojca chrzestnego małej Charlotte. To już drugi razy, gdy ominął go ten zaszczyt. Harry nie jest również chrzestnym księcia Geroge'a. Myślicie, że między braćmi istnieje jakiś skryty konflikt? Zobacz na Polki.pl: Niecodzienny widok: książę Harry i książę William razem          

East News
Newsy
Chrzest księżniczki Charlotte. Mamy zdjęcia!
Wielki dzień w rodzinie królewskiej

Dziś wielki dzień w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Księżna Charlotte, urodzona 2 maja 2015 roku, została ochrzczona! Ceremonia odbyła się kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham w Norfolk we wschodniej Anglii. Dokładnie w tym samym miejscu, w którym 54 lata temu była chrzczona nieżyjąca babcia księżniczki - księżna Diana. Zobacz też: Książę William kończy 33 lata! Zobacz, jak się zmieniał [FOTO] Córka księcia Williama i księżnej Kate odtąd będzie miała aż pięcioro rodziców chrzestnych. N a te zaszczytne role zostali wybrani: kuzynka księcia Williama Laura Fellowes, kuzyn księżnej Kate Adam Middleton oraz przyjaciele rodziny Thomas van Straubenzee, Sophie Carter i James Meade. K siężniczka Charlotte została podana do chrztu w tradycyjnej, ręcznie wykonanej kopii szaty w koronką. Strój do chrztu pozostaje niezmienny w rodzinie królewskiej od 1814 roku. Przypomnijmy, że księżniczka Charlotte Elizabeth Diana jest czwarta w kolejce do brytyjskiego tronu. Fotoreporterom udało się wykonać zdjęcia rodziny królewskiej w drodze na tę ważną uroczystość. Księżna Kate jak zwykle zachwyciła klasyczną i stonowaną stylizacją w jasnych kolorach. Książę William wybrał tradycyjny, czarny garnitur. W uroczy książę George miał na sobie białą bluzeczkę i czerwone spodenki. Wszyscy wyglądali wyśmienicie! Czekam na oficjalne zdjęcia z chrzcin małej księżniczki! Zobacz na Polki.pl: Wybór redakcji Polki.pl: najlepsze prezenty na chrzest dla malucha  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner