Stało się! Karolina Bielawska zdobyła tytuł Miss World 2021 czym zapisała się w historii konkursów piękności jako druga Polka, której udało się zdobyć ten tytuł. Wcześniej udało się to jedynie Anecie Kręglickiej w 1989 roku. Okazuje się, że najpiękniejsza kobieta świata jest singielka. Karolina Bielawska do niedawna była w 4-letnim związku. Dlaczego zerwała z chłopakiem?

Reklama

Miss World 2021 Karolina Bielawska zerwała z chłopakiem. Dlaczego?

Karolina Bielawska została Miss World 2021. W nocy z 16/17 marca brała udział w wyborach Miss World 2021, gdzie reprezentowała Polskę. Jej udział w konkursie zakończył się triumfem. Piękna Miss wróci do Polski z korona Miss World 2021! Chociaż trudno w to uwierzyć, to piękna 23-letnia Polka, która została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie wciąż jest do wzięcia!

Byłam zakochana, ale aktualnie jestem singielką. Nie ma nikogo nowego - wyznała w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem w programie "Taka jak Ty".

Zobacz także: Karolina Bielawska została Miss World 2021. Kim jest najpiękniejsza kobieta świata?

Instagram @miss.polonia

Zobacz także: Miss World 2021: Pierwsze słowa Karoliny Bielawskiej po wygranej: "Jestem bardziej niż dumna..."

Zobacz także

Okazuje się, że Karolina Bielawska jeszcze do niedawna była w związku, który trwał aż 4,5 roku. Miss World 2021 jest singielką już od września 2020 roku. Piękna Polka została zapytana o powody rozpadu związku z sugestią czy zdobycie tytułu najpiękniejszej Polki i presja z tym związana nie miały na to wpływu:

To też mogło mieć wpływ. Myślę, że to nie jest już presja, czy zazdrość, ale taka zmiana – że nasze życie się kompletnie zmieniło. I może on też do końca na taką zmianę nie był gotowy – że ja nie będę miała czasu, że ja sama nie wiedziałam, co się dzieje wokół mnie i nie umiałam sobie z tym wszystkim do końca poradzić - powiedziała wprost,

Zdradziła również, że także sobie ma wiele do zarzucenia, ponieważ do nieporozumień dochodziło również dlatego, że ciężko jej było zarządzać czasem, by sprawiedliwie podzielić go pomiędzy obowiązki a życie uczuciowe. Jednak samo rozstanie przebiegło w przyjacielskich stosunkach:

Skończyło się bardzo w porządku. Mieliśmy dobry kontakt i nigdy nic nam go nie popsuło. Ja go bardzo szanuję i wydaje mi się, że najwyraźniej tak musiało być.

RICARDO ARDUENGO/AFP/East News

Karolina Bielawska mimo, że nie jest w żadnym związku przyznaje, że nie narzeka na zainteresowanie ze strony mężczyzn. Podzieliła się również ciemnymi stronami bycia adorowaną i przyznała, że wielu panów traktuje kobietę jako ładny dodatek. Piękna Polka podkreśla, że ważne dla niej jest by równie mocno doceniana była niej osobowość i sposób bycia.

Zobacz także: Miss World 2021: Jak wyglądał moment ogłoszenia wyników? Karolina Bielawska nie kryła zaskoczenia

Instagram @karolinabielawska

Jaki jest więc ideał najpiękniejszej kobiety na świecie? Miss World 2021 Karolina Bielawska, w wywiadzie dla "Taka jak Ty", mówiła:

Jest kilka wartości, które są dla mnie bardzo ważne. To, jak traktuje innych ludzi czy to, jak z nim spędza się czas. Lubię osoby, przy których czuję się swobodnie. Lubię też takie z poczuciem humoru i te, z którymi mogę rozmawiać o wszystkim. Wiara jest też bardzo ważną dla mnie wartością i chciałabym ją dzielić ze swoim partnerem.

Reklama

Karolina Bielawska nie ukrywa także, że jest gotowa na nową miłość.

Instagram @karolinabielawska
Reklama
Reklama
Reklama