Karolina Bielawska została zwyciężczynią tegorocznego Miss World 2021. Nasza rodaczka może pochwalić się ogromnym sukcesem, pokonała najpiękniejsze kandydatki z każdego zakątka świata i 33 lata po Anecie Kręglickiej zdobyła tytuł. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Miss World 1989 również postanowiła zabrać głos. Jaka była jej reakcja na wygraną 23-letniej Karoliny Bielawskiej?

Reklama

Jak na wieść o wygranej Karoliny Bielawskiej zareagowała Aneta Kręglicka?

Po 33. latach historia zatoczyła koło i nasza rodaczka została Miss World. Korona i tytuł Misss World 2021 zdobyła Karolina Bielawska. 17 marca 2022 roku media obiegła informacja, że piękna Polka wygrała międzynarodowy konkurs piękności. Zachwyty i szczęście Polaków jest tym większe, że Karolina Bielawska jest dopiero naszą drugą krajanką, której udało się osiągnąć tak ogromny sukces.

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele ciepłych słów oraz gratulacji. Zarówno zagraniczne, jak i Polskie gwiazdy są zachwycone wynikiem Miss World 2021.

- Gratulacje???????????? wspaniale ???? Miss Świata???????????? - napisał Krzysztof Ibisz.

- Milion dolarów! ????❤️ gratulacje!!! totalnie #missworld to Ty ❤️ - Ola Kot.

- Kochana!! Bardzo mocno Ci gratuluję ????❤️ - Karolina Pilarczyk.

- Wooow. Gratulacje! - Kamila Kamińska.

Zobacz także: Miss World 2021 Karolina Bielawska jest singielką! Dlaczego zerwała z chłopakiem?

Zobacz także

Aneta Kręglicka w 1989 roku została pierwszą Polką, której udało się zdobyć tytuł Miss World. W nocy z 16 na 17 marca 2022 roku, jej sukces udało się powtórzyć Karolinie Bielawskiej. W mediach społecznościowych byłej miss pojawiła się krótka relacja. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Aneta Kręglicka od lat czekała na ten moment i jest bardzo szczęśliwa.

Instagram @anetakreglicka_official

Zobacz także: Miss World 2021: Pierwsze słowa Karoliny Bielawskiej po wygranej: "Jestem bardziej niż dumna..."

Reklama

Wygrana w konkursie Miss World 2021 otwiera przed Karoliną Bielawską nowe możliwości, jednak wiąże się ona z wieloma obowiązkami, z którymi charyzmatyczna blondynka będzie musiała sobie poradzić. Tytuł Miss World zobowiązuje do działalności charytatywnej, jednak piękna Polka na pewno sobie poradzi. Karolina Bielawska jest inicjatorką wielu akcji charytatywnych w Polsce.

Instagram @missworld
Reklama
Reklama
Reklama