Karolina Bielawska nie ukrywała swojego zaskoczenia, gdy okazało się, że to właśnie ona zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Polska reprezentantka schowała twarz w dłoniach i widać było, że z trudem przyjmuje tę informację do siebie. Nie inaczej stało się, gdy w końcu zeszła ze sceny. Swoje pierwsze chwile z tytułem 70. Miss World dzieliła z dziewczynami, które w konkursie zajęły 2 i 3 miejsce. To właśnie w ich towarzystwie Karolina powiedziała wzruszające słowa.

Reklama

Miss World 2021: Karolina Bielawska o głównej wygranej: "jestem wciąż w szoku"

Konkurs Miss World to jeden z najważniejszych konkursów piękności na świecie (obok Miss Univerce, Miss Earth oraz Miss International), nic więc dziwnego, że Karolina Bielawska usłyszawszy, że została właśnie najpiękniejszą kobietą na świecie była zupełnie zaskoczona. Chwila ogłoszenia wyników Miss World była dla niej bardzo trudna, widać było, że towarzyszy jej niedowierzanie i ogromna radość. Z jej sukcesu cieszyły się także pozostałe dziewczyny. To właśnie w ich objęciach Miss World 2021 Karolina Bielawska spędziła pierwsze chwile po zakończeniu koronacji. Co wtedy powiedziała?

Reporter Miss World zapytał się o jej uczucia. Poruszona Karolina przyznała, że wciąż nie może znaleźć słów:

- Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Zazwyczaj jestem bardzo gadatliwa, ale w tym momencie zdecydowanie nie wiem, co powiedzieć. Jestem bardzo wdzięczna za tę możliwość i nie mogę się doczekać, tego, co dalej - przyznała Karolina Bielawska.

Zobacz także: Karolina Bielawska została Miss World 2021. Kim jest najpiękniejsza kobieta świata?

Zobacz także

Karolina Bielawska dodała także, że liczy, iż w końcu dojdzie do niej, to co się wydarzyło. Po 33 latach reprezentantka Polski znów została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata! Reporter zapytał Karolinę, jakie ma przemyślenia tuż po konkursie:

- Póki co nie mam żadnych przemyśleń, ponieważ jest tu tyle ludzi, jestem wciąż w szoku. Mam nadzieję, że podczas wieczoru zdam sobie w końcu sprawę z tego, co się stało.

Shree Saini, reprezentantka Stanów Zjednoczonych, która zajęła 2. miejsce cieszyła się razem z Karoliną:

- Jestem z niej bardzo dumna - dodała przedstawicielka USA - kochamy Cię! - przyznała, przytulając Karolinę.

- Jesteście wszystkie niezwykłe i jestem z Was bardzo dumna, zrobiłyście naprawdę dobrą robotę - mówiła podekscytowana i wciąż się uśmiechająca, Karolina Bielawska.

East News/RICARDO ARDUENGO

Zobacz także: Miss World 2021 Karolina Bielawska jest singielką! Dlaczego zerwała z chłopakiem?

Karolina Bielawska zdecydowała się także na poruszającą wypowiedź na swoim Instagramie. Zwyciężczyni 70. konkursu Miss World przyznała z rozrzewnieniem, że jest bardzo wdzięczna za to, co ją spotkało:

- Wciąż nie mogę uwierzyć, że właśnie zostałam drugą Miss Świata w historii Polski ???????? Jestem bardziej niż dumna, że ​​mogę przywieźć tę koronę do mojego kraju. Nie mam słów, by wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna za tę szansę i ogromne wsparcie, jakie otrzymałam od tak wielu osób. Sama nigdy nie zaszłabym tak daleko. Wierzę, że wszyscy jesteśmy tu w jakimś celu i nigdy nie byłam bardziej podekscytowana spełnieniem mojego. Dziękuję Ci Boże, oddaję Ci całą moją wdzięczność - dziękuje Karolina.

- Walcz o swoje marzenia do samego końca, one się spełniają! - przekonuje na koniec swojego wzruszającego posta.

Cieszycie się z sukcesu Karoliny Bielawskiej?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama