Karolina Bielawska została Miss World 2021! Piękna Polka pokonała konkurentki z całego świata i powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku. Okazuje się, że nasza piękna rodaczka ma za sobą wiele innych sukcesów, a jej droga do tytułu była utrudniona. Kim więc jest Karolina Bielawska?

Reklama

Karolina Bielawska wygrała Miss World 2021, czym się na co dzień zajmuje?

Po raz drugi w historii to Polka została Miss World. Karolinie Bielawskiej udało się powtórzyć sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku, jednak nie obyło się bez komplikacji. Po tym, jak piękna blondynka wygrała konkurs Miss Polonia w 2019 roku, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Z powodu pandemii koronawirusa światowy konkurs piękności na Miss World został zawieszony aż na dwa lata. Dopiero w nocy z 16 na 17 marca 2022 roku, czasu polskiego w San Juan odbyła się oficjalna gala.

Zjawiskowa 23-letnia Polka dzięki swojej charyzmie, pewności siebie i niezwykle atrakcyjnej aparycji pokonała pozostała kandydatki. Karolina Bielawska została Miss World 2021! Jej urodą w wdziękiem zachwycił się cały świat. A jaka jest prywatnie?

Instagram @missworld

Zobacz także: Miss World 2021: Jak wyglądał moment ogłoszenia wyników? Karolina Bielawska nie kryła zaskoczenia

Karolina Bielawska urodziła się 1 kwietnia 1999 roku w Łodzi. Zdobywczyni tytułu najpiękniejszej kobiety świata prywatnie jest ambitną i pełną pasji kobietą. Posiada licencjat z nauk o zarządzaniu (studiowała na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej). Obecnie studiuje Master of Business Studies na Politechnice Łódzkiej. Blond piękność ma także wiele pasji i zainteresowań, choć najbardziej lubi podróżować, ponieważ jest ciekawa świata i innych kultur. Udało jej się zwiedzić już ponad 30 krajów

Zobacz także

Poza studiami i codziennymi obowiązkami Karolina Bielawska angażuje się w akcje charytatywne oraz społeczne. Jest inicjatorką akcji Korona z Głowy, która ma na celu dostarczenie najpotrzebniejszych produktów do domów dziecka i ośrodków wsparcia. Na instagramowym koncie piękności znajdziemy więc wiele materiałów ze zrzutek oraz akcji humanitarnych, w których brała udział.

Reklama

Życie prywatne Miss World jednak nie jest usłane różami. Okazuje się, że Karolina Bielawska jeszcze do niedawna była w związku, który trwał aż 4,5 roku. Para rozstała się pod koniec 2020 roku. W wywiadzie dla TVP Kobieta Miss World 2021 wspomniała, że zakończenie związku nie było dla niej łatwe, jednak jej relacja z partnerem zakończyła się za obopólną zgodą. Karolina Bielawska przyznała, że ich światy wyglądają zupełnie inaczej i musieli podjąć decyzję, która nikogo nie skrzywdzi.

East News/RICARDO ARDUENGO
Reklama
Reklama
Reklama