Karolina Bielawska była bezkonkurencyjna w tegorocznym konkursie Miss World 2021. Dla Polski to ogromny sukces, przypominamy, że zwycięstwo Miss Polonii w światowym konkursie jest drugim w historii. 33 lata temu na tym samym miejscu stanęła Anita Kręglicka. Nic więc dziwnego, że Karolinie Bielawskiej towarzyszyły ogromne emocje, a gdy usłyszała, że to właśnie ona wygrała konkurs, nie kryła swojego ogromnego zaskoczenia.

Reklama

Miss World 2021 Karolina Bielawska odebrała nagrodę ze łzami w oczach

Karolina Bielewska otrzymała tytuł Miss Polonia w 2019 roku. Z powodu pandemii koronawirusa przez kolejne dwa lata zostały zatrzymane wszelkie konkursy piękności, dlatego dopiero teraz, w słonecznym Puerto Rico w San Juan zorganizowano konkurs najpiękniejszej kobiety świata. Do konkursu podeszło 40 półfinalistek z różnych stron świata. Dla jury, najpiękniejsza była jednak tylko jedna.

Gdy poprzednia Miss World, Toni-Ann Singh powiedziała, że tegoroczny konkurs Miss World 2021 wygrywa Karolina Bielawska, nasza Miss Polonia nie kryła zaskoczenia. Najpierw skryła twarz w dłoniach, a później w ogromnych emocjach podeszła do pięknego fotela, będącego symbolicznym tronem. Była Miss World 2019 przekazała Karolinie bogato zdobioną koronę. W tym czasie Polka była tak rozemocjonowana, że zabrakło jej oddechu!

Zobacz także: Karolina Bielawska została Miss World 2021. Kim jest najpiękniejsza kobieta świata?

Zobacz także

Zobacz także: Miss World 2021 Karolina Bielawska jest singielką! Dlaczego zerwała z chłopakiem?

Po "koronacji" i pierwszych emocjach Karolina Bielawska wstała ze swojego specjalnego tronu i pozdrowiła publiczność gestem prawdziwej królowej. Mimo ogromnych emocji polska modelka wspaniale poradziła sobie z tym niezwykle stresującym momentem i przyjęła nową rolę z klasą i opanowaniem. Po ogłoszeniu wyników już za kulisami mówiła w rozmowie z jednym z reporterów Miss World:

- Kiedy usłyszałam moje imię, byłam zszokowana, nadal nie mogę w to uwierzyć. Mam zaszczyt nosić koronę Miss World i nie mogę się doczekać, aż zabiorę się do pracy. Zapamiętam ten niesamowity rozdział w Portoryko do końca życia - przyznała, nie kryjąc wzruszenia.

RICARDO ARDUENGO/AFP/East News

Przed Karoliną Bielawską faktycznie teraz mnóstwo pracy. Tytuł Miss World zobowiązuje przede wszystkim to wielowymiarowej działalności charytatywnej na całym świecie. Polkę czekają teraz liczne wywiady i zainteresowanie mediów.

Cieszycie się z sukcesu Karoliny Bielawskiej?

Reklama

Zobacz także: Miss World 2021: Pierwsze słowa Karoliny Bielawskiej po wygranej: "Jestem bardziej niż dumna..."

RICARDO ARDUENGO/AFP/East News
Reklama
Reklama
Reklama