Natalia Szroeder i Quebonafide na meczu
ONS.pl

Na meczu Polska-Łotwa, który reprezentacja kraju rozegrała w ramach eliminacji do Euro 2020, pojawiło się mnóstwo gwiazd. Wszystko dzięki temu, że mecz odbywał się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oczywiście nie zabrakło polskich WAGs, wśród nich zwracały uwagę: Anna Lewandowska,  Marina,  Dominika Grosicka i Jessica Ziółek. Na meczu pojawiło się też mnóstwo gwiazd sceny muzycznej. Największą uwagę zwracali Natalia SzroederQuebonafide, a wszystko dlatego że para nie szczędziła sobie czułości. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Natalia Szroeder pierwszy raz o swoim związku! Co zdradziła podczas wizyty w Party.pl?

1/5
Natalia Szroeder i Quebonafide w płaszczu
ONS.pl

Natalia Szroeder i Quebonafide spotykają się już od kilku miesięcy, tworząc jedną z najgorętszych par show-biznesu. Para do tej pory nie komentowała swojego związku, ani nie pojawiała się wspólnie podczas oficjalnych wyjść. Jednak podczas meczu Polska-Łotwa zrobili wyjątek i razem pojawili się na trybunach.

2/5
Natalia Szroeder w czarnej bluzie
ONS.pl

Gorąca atmosfera na boisku przełożyła się na nastój na trybunach! Piosenkarka i raper czule się przytulali i cieszyli z bramek Roberta Lewandowskiego i Kamila Glika. Razem doskonale się bawili i widać, że są bardzo zakochani. 

 

3/5
Natalia Szroeder całuje Quebonafide
ONS.pl

Co prawda sami niechętnie mówią o swoim związku, ale jakiś czas temu Dawid Kwiatkowski w rozmowie z "Gala Studio" zdradził, że Natalia Szroeder jest bardzo zakochana:

Bardziej znam Natalię dlatego nie chcę o Kubie dużo tutaj mówić, bo nie znam tak bardzo, ale mam nadzieję, że się poznamy bo wiem jaka jest Natalia, wiem jaką jest mądrą dziewczyną, więc myślę, że Kuba nie został wybrany przez przypadek. 

4/5
Natalia Szroeder przytula się do Quebonafide
ONS.pl

Wszystko wskazuje na to, że związek piosenkarki i rapera jest naprawdę poważny. Para zdecydowała się na wspólne wyjścia i nie ukrywają już swojej miłości. Być może niebawem pojawią się informacje o ślubie...

5/5
Anna Lewandowska  na meczu z Quebonafide
ONS.pl

Okazuje się, że mecz reprezentacji Polski to była możliwość dla wielu gwiazd do niespodziewanych spotkań. Quebonafide znalazł wspólny temat z Anną Lewandowską. Na trybunach o dobry nastrój dbał też Jankes. Trzeba przyznać, że tym razem mecz okazał się ważnym wydarzeniem towarzyskim. Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał!

Zobacz także"Jest bardzo zakochana" Dawid Kwiatkowski zdradza kulisy związku Natalii Szroeder i Quebo!

Więcej na temat Natalia Szroeder Quebonafide