1/4

 

Quebonafide od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z Natalią Szroeder. Ten związek wywołał sporo kontrowersji. Natalia do tej pory uchodziła bowiem za dobrze ułożoną, skromną piosenkarkę. Z kolei Quebo ma wizerunek zawadiaki, który kocha tatuaże i oryginalne fryzury. Mimo wszystko miłość między nimi nadal kwitnie. Jednak ostatnio raper był widziany sam w kinie. Dlaczego nie zabrał ze sobą Natalii? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Czarne chmury nad związkiem Quebo i Natalii Szroeder?! Przez cały wieczór rozmawiał z inną! My wiemy, jak jest!

2/4

 

Quebo przyszedł do kina w pojedynkę. Tuż przed seansem skusił się na kawę oraz solidną kanapkę. Co ciekawe, tym razem nie towarzyszyła mu jego ukochana. To dziwne, ponieważ do tej pory zakochani byli niemal nierozłączni. Jadali razem wspólne obiady. Natalia Szroder starała się także towarzyszyć Quebo podczas jego występów. Czyżby między nimi coś się popsuło?! 

3/4

 

Choć Quebonafide był sam w kinie, wciąż spoglądał w telefon. Czyżby pisał z Natalią Szroeder, która nie mogła mu towarzyszyć ze względu na obowiązki zawodowe?

 

Patrząc na nowe zdjęcia Quebo, mamy wrażenie że sporo schudł. Też tak wam się wydaje?

4/4

 

Natalia Szroeder zakochała się w Quebonafide bez pamięci! Widać, że między nimi iskrzy. Oby tak dalej!

 

POLECAMY: Nieznane oblicze Quebo! Natalia Szroeder pokochała go właśnie za to?

Więcej na temat Quebonafide